Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akiknek hirtelen elfolyt a...

Akiknek hirtelen elfolyt a magzatvíz, nektek előtte elment már a nyákdugó? Számítottatok már rá, vagy mennyire volt hirtelen a magzatvíz elfolyása?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem,nem ment el a nyákdugóm még és hirtelen jött a vízelfolyás!korai is volt még valamennyire számomra,mert azt mondta a doki elötte pár nappal,h minden rendben,zárt méhszáj,stb....aztán a 36.hét végén egyszer csak elfolyt reggel a vizem....
2010. nov. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Én nem vettem észre hogy elment volna,de aztán lehet hogy igen.Feküdtem és tvztem aztán egyszer csak elöntött.Semmi jele nem volt rá nemsokra elkezdődtek a fájások is, lezuhanyoztam aztán korház.ez kora délután volt.este 6-ra megszültem.
2010. nov. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már sajnos a 36.héttöl kórházban voltam.39.héten este elment a nyákdugó és 10 percel éjfél elött pisilni indultam ahogy felálltem elöntött a víz.Reggel 7.55kor meg volt a kislányom!

2010. nov. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37+4 naposan egyszerűen elfolyt, méhszáj teljesen zárva volt, utána sajnos, császár lett.
2010. nov. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én már mindenre számítottam, mivel 40 hetes voltam, és már türelmetlen. De a nyákdugóm nem ment el, csak a magzatvízzel együtt, ami nekem nem csak szivárgott, hanem egyszerűen elöntött, én még annyi vizet nem láttam. :)
2010. nov. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Túlhordtam, teljesen zárva voltam! A doki jó erősen megvizsgált, hátha lesz valami, és be is fektetett a kórházba beszűkült NST miatt. Már aznap este távozott a nyákdugó első része, másnap a második. Rá 5 napra folyt el a vizem, este már szivárgott, de nem szóltam senkinek, mert hulla fáradt voltam, és szülés előtt még aludnom kellett egyet. :) Hajnalban már felkeltem, és elöntött. Este 6-ra lett baba végül császárral.
2010. nov. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem ment el a nyákdugó....csak hirtelen egy pukkanás szerű hang és már el is öntött a víz.....5 óra múlva már a kezemben volt a kislányom...40 hétre szültem
2010. nov. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem pont a kiírt napon egyszercsak elöntött a víz, a nyákdugó közben ment el.

Utána is folyamatosan szivárgott.

Bemenetünk a kórházba, és röpke 16 óra múlva megszületett a kislányom... :)Császárral, mert nem tágultam a rengeteg oxitocin ellenére sem, és feje is rosszul rögzült.

2010. nov. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nagyon köszi!
2010. nov. 29. 10:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem elment a 38. héten a nyákdugó pénteken és hétfőn szültem. Burokrepedéssel kezdődött otthon, minden előjel nélkül. 50 perc múlva már a cicimen szopizott a kisfiam.
2010. dec. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!