Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha 3 éve otthon vagy már és...

Ha 3 éve otthon vagy már és még 2-3 évig biztosan, akkor milyen a ruhatárad, hogy ha csak a játszótérre és az auchanba jársz vagy max kozmetikushoz egy hónapban egyszer?

Figyelt kérdés

elég gáz már a ruhatáram, de nem is tudom, hogy mit vegyek

olyan ruhát, amiben hajdanában dolgozni jártam, nem, mert felesleges...nem praktikus a játszóra, túl drága ahhoz, hogy kb 1x vegyem fel és még meg se oldja a problémát...nem is járok szinte sehova...de akkor mit vegyek? telejesen tanácstalan vagyok

vettem a c&a-ba egy kötött mellényt, erre még ki se mostam, de már úgy lóg rajtam, mintha ezer éves lenne....majd visszaviszem, de ez is nehezíti a mit vegyek kérdést :(


2011. dec. 28. 07:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szia! Én amúgy is szerettem a kicsit sportosabb, kényelmesebb cuccokat, ez meg tökéletesen megfelel szerintem. Nekem többnyire olyan dolgaim vannak, amiben lehet a gyerek után is rohangálni, de mondjuk a bankból sem néznek ki, ha éppen beszaladunk vmit elintézni: pl normális szabású farmer, kötött pulcsi, sportos lapos talpú cipő (ami nem az undorító edzőcipő fazon :D )

Ezeket fel lehet dobni nőiesebb felsőkkel mondjuk, kis kiegészítőkkel, így szoktam variálni. A kiskosztüm meg a magassarkú még várhat :)

2011. dec. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Én már 5 éve vagyok itthon, és még évekig itthon leszek (ahogy a dolgok állnak most a "munka helyemen"). Én leragadtam a farmernél(itthon is abban vagyok),amihez egy lazább pulcsival jó a sportcipő - ha a játszótérre mennénk- és egy csini cipővel /csizmával egy csinibb (esetleg testhez állóbb) pulcsival tökéletes bárhova máshova.


Üdv:3lányos

2011. dec. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én is 3 éve vagyok otthon,és még 2 ig szerintem itthon is leszek.De én nem találok magamra semmit pl. a C und A ban. Szerintem elég slampos cuccok vannak ott.Tally Weijl,Bershka,New Yorker meg ilyen helyeken szoktam vásárolni. Nem nagyon járok én sem sehova,de képes vagyok "kiöltözni" egy tescozáshoz meg egy játszóterezéshez is.Itt volt a karácsony,remek alkalom hogy pár napig végre ne uncsin nézzen ki az ember lánya. Nem veszek drága cuccokat,de abban nem fognak tönkremenni hogy ott vagy a játszótréren a gyerekkel. Pedig én még csuszdázni meg homokozni is szoktam:-)
2011. dec. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ja,és hogy valami praktikus tanácsot is adjak,most a cicanaci-hosszabb pulcsi kombo elég menő,és szerintem nagyon kényelmes! Tök nőiesen lehet benne kinézni. Nem kell mindig a farmer,meg a macinaci. Ha mondasz egy évet meg egy kg-t több tanácsot is tudok adni,ha érdekel.
2011. dec. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Én kilógtam a sorból nagyon, amikor normálisan felöltöztem játszózáshoz. :( Pedig gazdagabb környékes a játszónk. :(

és hamar tönkrementek ruháim a sok mosástól :( lehet az is, hogy nem jól mosok :(

ezekben az üzletekben mennyibe kerülnek a ruhák?

hát, a c&a tényleg ezt a mellényt nagyon elrontotta.....:(

2011. dec. 28. 08:59
 6/19 anonim ***** válasza:
64%
En akarhova megyek, csinosan oltozkodom. Ahogyan a lanyom is. Fari, csizma, csini kabat stb. Nem csak penz kerdese, be lehet olcson is szerezni jo cuccokat.
2011. dec. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Az en oltozesem nem sokat valtozott. OK, most nem kell kiskosztumben jarnom, de csinosan oltozkodom mindenhova. A jatszoterre is. Engem nem erdekel, hogy kilogok-e a sorbol, vagy sem, abban megyek, amiben jol erzem magam.

Nem csak szoknyat, ruhat hordok, de nagyreszt azt. Ruhaknal is hatalmas a valasztek, vannak peldaul szukebb, de kenyelmes, rugalmas es meleg anyagu, garbos nyaku tunikaszeru ruhaim, amik kb combkozepig elnek, ezeket siman felveszem jatszoterre is lapos csizmaval, vastag harisnyaval. Mivel a kabatom kb terdig er, igy sok minden nem is latszik ki belole, de igy is kenyelmes, meleg, viszont jol is erzem magam benne.

De szoktam felvenni farmert is, ilyen idoben csizmaval, szukebb farmerjeim vannak. Ha farmert veszek fel, akkor viszont rovidebb, pufisabb kabatot veszek fel hozza. Nekem is van egy pufisabb, jo szormes galleros mellenyem, azt is felveszem, ha nincs olyan hideg es farmerben vagyok epp.

Varosi setakhoz, bevasarlasokhoz, ugyintezesekhez viszont en ugy oltozkodom, mint gyerek elott teljes mertekben. Csinos kabat, magas sarku csizma (mondjuk nem a tusarku valtozat, mert azt nem szeretem), csinos ruha/szoknya, mikor mi.

Egyebkent ket kicsi gyermekem van, szoval szoktam utanuk futni, szaladni eleget, de az oltozekem nem akadalyoz meg semmiben.

2011. dec. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Hány fokon mosol,mennyin csavartatsz? Én 30-40 fokon mosok,és majdnemhogy a leg lightosabb fokon csavartatok. Az sem mindegy hogy etregetsz,vannak ruhák amiket csak fektetve szabad,nem logatva! És mi van akkor ha kilogsz a sorbol? Én is mindig kilogtam,mégsem szolt senki semmit,meg nem is néztek furán,mert látták hogy attol hogy én vagyok a legcsinosabb,még én kuszok mászok a legtobbet a gyerekek utan a játékokon,szoval nem játszom ott a "Jaj csak piszkos ne legyek kisasszonyt".

Nem drágábbk azok az üzletek sem amit felsoroltam.Azon kivül is vannak jo üzletek,ahol tök jo árakon lehet jo cuccokat venni,jön a január,tele lesz minden kiárusitással.

2011. dec. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

a kilógok a sorból csak azért zavart, mert megvettem a 4ezer forintos felsőt és hamar tönkrement a sok használattól és úgy éreztem magam, hogy hülye vagyok, hogy az egyetlen normális ruhámat a játszótérre "pazarlom"

ezek az ruhák, ruhatár nektek mennyibe kerülnek? hol lehet olcsón vásásrolni?

nekem egy csizmára meg egy kabátra se futja, nemhogy többre :( ezért vennék felsőket meg egy nadrágot, de az úszógumis testemre nemigen találok...ettől totál kivagyok


igen, én is 30-40fokon mosok és 800on centrizek

mindig tele van mindkét szárítónk :(

2011. dec. 28. 10:25
 10/19 anonim ***** válasza:

szia!

nálam kedv függő, van hogy sportosan, vagy hogy csinosan. ami biztos, hogy farmer:) Olcsón: familia, cosmos, invázió ilyesmi:) Nem drága, meg nem is rossz minőség.

2011. dec. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!