Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Merjem gyantazni a labam?...

Merjem gyantazni a labam? Borotvat szoktam hasznalni,de az eleg rovid ideig tart,hamar visszano. Ugy hallottam ha gyantazni akarom akkor el kell menjek kozmetikushoz,mert otthon nem jo. Ez tenyleg igy van?

Figyelt kérdés
16/L
2009. febr. 28. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig is otthon gyantáztam. Gyakorolni kell és menni fog. Vegyél fodrászboltban patronos gyantát meg lehúzó csíkot. Melegítsd meg mikroban a gyantát,ha már folyós akkor jó. Szőrvövekedéssel megegyező irányban kend fel,majd simitsd rá a papirt jól és rántsd le ellentétes irányban. Menni fog és olcsó is!
2009. febr. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vegyél epilátort. Csak annyira "fáj", mint a gyanta és jobb is. Egyszer megveszed,többször nem kell,ellentétben a sok borotvával és gyantával,amiket folyton vásárolnod kell.

Ezzel tovább kihúzhatod. És ne ijedj meg a hangjától, én először nem mertem hozzáérinteni a lábamhozXD

2009. márc. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nekem személy szerint az epilátor nem annyira tartós mint a gyanta és nem is viszi le az összes szőrt, meg sztem a gyanta nem fáj annyira, de ez teljesen egyénfüggő. nekem pl. a nővérem gyantázza a lábam és sokkal kényelmesebb így 3-4 hetente, mint hetente epilálni:)
2010. márc. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!