Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kifizetnél 35000-t a gyereked...

Kifizetnél 35000-t a gyereked szülinapi bulijára?

Figyelt kérdés
Dekoráció +10főre torta,3dl üdítő,pizzaszelet,és kreatív program 3 órán keresztül(óvónővel).Plusz fotós,a képeket csak cd-n kapja meg az ünnepelt.
2011. dec. 29. 20:23
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Ilyen szolgáltatás elindításán gondolkozunk,emiatt kérdezem.
2011. dec. 29. 20:28
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne saját pénzfánk, akkor biztos.

Jelen körülmények között eszembe sem jutna, nekünk ez nagyon sok pénz. Ráadásul akkor a tesóknak is kellene, az már évi 105 ezer + az ajándék + a járulékos költségek.

2011. dec. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%
Nem. Megtehetném, de töredékéből kihozom én magam, akkor meg minek? Ráadásul elég szegényes a kaja, pizzaszelet, torta, egy üdítő... Fotózni én is tudok, ha mindenképp akarsz óvónőt, párezerből fogadhatsz akárkit, dekoráció felesleges, legfeljebb felfújsz néhány lufit, az nem kerül szinte semmibe. Kaja viszont több kell, aprósüti, szendvics, falatkák és rengeteg üdítő, játszanak, szaladoznak, megéheznek, megszomjaznak...
2011. dec. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha odakerülne a sor, és megengedhetném, akkor biztos! Bár kicsit sokallom!
2011. dec. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem fizetnék ki. Nem azért, mert sokallom az összeget, hanem azért, mert a családunk össz. létszáma mindenkit beleértve: 28 fő. +, - pár fő, ha esetleg a sógornőm szakít a párjával, etc.

Mi mindig étterembe megyünk, ez amolyan családi hagyomány nálunk. A közelben lévő szülinapok pl. akiknek nyáron van, azokét július-augusztusban tartjuk meg egyben.

Fotót a családban kb. 20-an készítenek össze-vissza, videózni is szoktak.


A lányom kis barátai pedig a szülinapja környékén szoktak eljönni a telkünkre (Velencei tó) és ott szoktunk ünnepelni. Jó levegő, strand, etc.


Attól még nem rossz ötlet, hogy pl. mi nem vennénk ilyen szolgáltatást igénybe. Jobb, mint egy McDonald's ... bár a pizzát nem preferálnám.

2011. dec. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
79%
szerintem olcsóbban kijönnél ha magad szerveznéd. ha nem lenne fényképezőm akkor is inkább kölcsön kérnék egyet minthogy még egy fotóst is kerülgessek az otthonomban,ja és te is ugyanúgy összetudsz hozni jó kis programokat játékokat. mokás szervezést! :)
2011. dec. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%
Semmiképp, ettől én sokkal kreatívabb vagyok.
2011. dec. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
73%
Nem.Sokkal egyszerűbben oldanám meg.Hány éves?
2011. dec. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon kevés 35000 ft-ért! Minimum még egy bohócot iktassatok be!
2011. dec. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem jelent gondot,ezt-a felsorol szolgátatásokért-sokallom.Szóval NEM!
2011. dec. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!