Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csinálsz, hogy 2 pici...

Mit csinálsz, hogy 2 pici mellett estére ne fogyjon el a türelmed?

Figyelt kérdés
2011. dec. 31. 00:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismerősöm nyugtatót szed, én se bírnám az tuti. Egy óra is sok.
2011. dec. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elfogyott. Erősnek kell lenni, és elhinni amit a már tapasztaltak mondanak,hogy jobb is lesz ! Persze csak ha nem hanyagoljátok el a gyerekeket, különben csak nehezebb lesz velük.

Ha van segítség, vagy férj, akkor megosztani vele feladatokat. Megbeszélni jókedvben valami jelszót akár viccesen, hogy amikor épp kezdek totál kiakadni, akkor mondom, hogy most szünet, és akkor a másif fél vegye át a szituációt. Egymást ki kell segíteni.

Nehéz nehéz, de tényleg lesz könyebb is !

Mi csak annyit mondunk, hogy most szünetre megyek, és akkor a másik tudja, hogy kikészülés jön, ami nem jó, mert ordítással járhat már a kimerültségtől, és az senkinek se jó. Olyankor a másik aki még pihentebb valamelyest veszi át nyugodtabban a helyzetet. Dolgozni kell ezen, és egymásért lenni.

Ja, ha van ismerős, család, aki itt ott kicsit tudna vigyázni a kicsikre, addig ketten legyetek a pároddal feltöltődni, pár óra is rengeteget jelent. Nekünk ez nem volt csak már későn, akkor értettem meg a különbséget igazi szünetet kapni milyen jó, és hasznos.

Sok türelmet nektek !

2011. dec. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idősek a kicsik?

Nálunk 4 hónapos, és 2,5 éves.

Nekem viszonylag sokat segít a férjem.

Miért fogy el a türelmed? Milyenek a gyerekek?

Nálunk is vannak csúnyább szituációk, de lehet bírni - egyelőre :)

2011. dec. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem sokat segít,hogy amikor délben együtt alszanak én is lepihenek egy fél órát,órát.
2011. dec. 31. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!