Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csinálsz az üres bébiétele...

Mit csinálsz az üres bébiételes üveggel?

Figyelt kérdés
Én dobálom kifelé,mert lekvárt próbáltam bele tenni tavaly,de mind megromlott.Viszont azóta is motoszkál bennem,hogy jó lenne benne eltenni.Ha valaki megírná,hogy kell rendesen lezárni-mert ez okozta a gondot-,azt megköszönném!Meg egyéb hasznosítási ötletet is szívesen fogadok!Szép hétvégét! :)
2011. máj. 28. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:

üvegfesték nem a matricás hanem a rendes oldószeres ami nem jön le dekoráld ki és parafadugó bele

fűszertartónak jó .-)


de én tettem bele lekvárt is csak nem a kupakor csavartam rá hanem fóliát tettem rá és arra textilt jó ajándék lett


gyöngyöknek a gyerekeknek

2011. máj. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyelőre félreteszem őket, később leáztatom a címkéket, és jó lesz kacatos üvegcséknek a garázsba (csavarok, gombok, kupakok, apróságok elférnek benne), vagy később a gyerekek gyűjthetnek benne amit akarnak (csak kukacokat ne... két fiam van) :))
2011. máj. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A fűszereim vannak benne.
2011. máj. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
eleinte én is eltettem a fűszereknek, de mivel nem lehet rá visszatekerni a kupakot rendesen, így nem jó, így kidobtam az összeset
2011. máj. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Orchidea001 ***** válasza:
Nekem azok az ismerőseim Akiknek van ovis gyerekük elviszik, mert az óvodában nagyon örülnek neki! Sok mindenre tudjak használni!
2011. máj. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi pl. virágmagok tárolására is használjuk.
2011. máj. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kidobom!

Kicsi a lakás, nem tudnám hol tárolgatni...

2011. máj. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miután beleteszed a lekvárt, és a többi belevalót, kösd le celofánnal (2-3 réteg), és kötöző cérnával szorosan. Nem kell rá kupak ezután. De ha gondolod, még a kupakot is ráteheted. (magában a kupak nem jó, mert nem zár rendesen sajnos)
2011. máj. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!