Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A nyíregyházi Katica bölcsiröl...

A nyíregyházi Katica bölcsiröl mondanátok véleményt, tapasztalatot?

Figyelt kérdés
A X.számú Katica bölcsödéröl lenne szó a Tőke utcán. Milyenek a gondozók, a foglalkozások, a körülmények? Mire kell odafigyelni, megkérdezni beszoktatás elött? Kérlek segitsetek egy kezdö anyukának! :)
2012. jan. 5. 08:43
 1/1 anonim válasza:
Épp ma írattam be a kisfiamat ebbe a bölcsibe. Nekem nagyon tetszett maga a bölcsi, szép, modernizált, nemrég újították fel. A vezetőnő nagyon szimpatikus volt, körbevezetett a szobákon. Fiatalok a gondozók, szépek a körülmények, nekem egyből elnyerte a tetszésem. A beszokatás mint mindenhol, a leganyásabb gyerek esetében is két hét alatt lezajlik. Érdemes bemenni aki még bölcsi választás előtt áll, szerintem nem fog csalódni. Arra is van lehetősége, hogy havi 1000 ft-ért (2013-ban) angol nyelvet oktassanak a gyerekeknek. Amit vinni kell az a pelus és a popsitörlő, ha még nem szobatiszta a gyerek, na meg a váltóruha, benti cipő, de ezeket mindenhol kérik. Nekem tetszett, majd kikerül a kisfiam hogy fogja érezni magát. :-)
2013. jan. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!