Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért csak a vitaindító...

Miért csak a vitaindító kérdésekre válaszoltok?

Figyelt kérdés
Naponta teszek fel normális kérdéseket,egy válasz sem jön.De ha valaki azt kérdi,nagy gáz ha nem akar szoptatni,vagy melyik a jobb a tápi vagy az anyatej,akkor ömlenek a válaszok.ennyire unatkozik mindenki,hogy csak vitázni jár ide?
2012. jan. 10. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy olyan a kérdésed (kérdéseid) ami engem nem érdekel, vagy nem értek hozzá, vagy már 650 szer túl volt itt ragozva. (ez csak az én válaszom miért nem válaszolok sok sok kérdésre).
2012. jan. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 komasa ***** válasza:
100%
Csak azokra a kérdésekre válaszolok, amelyikben tudok segíteni, vagy van róla véleményem!
2012. jan. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha van véleményem egy adott kérdéssel kapcsolatban, akkor elmondom. Ez lehet segítséget, tapasztalatot váró kérdés és vita indító is.


Múltkor pl. kiírt valaki egy kérdést a hozzátáplálásról. Lényege az volt, hogy 4 hónaposan elkezdheti -e. Én leírtam a tapasztalatomat kb. 8. válaszolóként és utána 5 oldalon keresztül támadott mindenki mindenkit .... öröm volt olvasni a sok "okos" válaszát.


Én úgy gondolom, hogy ez az oldal nem arról szól, hogy vitatkozni kell vagy egymást lehordani a sárgaföldig. Én tanácsot és segítséget szoktam kérni. Ilyen jellegűen írom ki a kérdéseimet is.

2012. jan. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem mindegyik kérdésre válaszolok.

2. Az általad említett vitaindítókra kifejezetten nem válaszolok.

3. Linkelj be kérdést és megmondom, hogy miért nem válaszoltam rá :)

2012. jan. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
biztosan nem ismerjük a választ az általad feltett kérdésekre. Egyébként nem minde nvitaindító kérdésre válaszolok.
2012. jan. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!