Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Karina név kinek hogy...

A Karina név kinek hogy tetszik? Lehet becézni? Ismertek ilyen nevű lányt/ nőt?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 15:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Énismerek Korinát és Karinát is:)Utóbbi jobban tetszik,ha már ómen akkor vegyük figyelembe,hogy Miss Earth is Korina:)
2009. máj. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Unokatesóm felesége Karina. Őt mindenki úgy becézi hogy karin
2009. máj. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Sajnos tárgytalan a dolog, mert a férjemnek egyik sem tetszik. De még az is lehet, hogy fiunk lesz...
2009. máj. 26. 19:06
 14/21 anonim válasza:
100%

Engem is Karinának hívnak és én nagyon szeretem, mert pl. az osztályban lehet, hogy van 5 db. Niki, de Karina egy se, sőt az egész iskolába se :P. De nem csak ezért, a jelentése is jó (csinos nő... hehe, egoizmus :D). Meg a hangzása is :). Én nem változtatnék nevet, az biztos!


Becenév sajnos nincs, a Kari meg a Károly becézése, és én nagyon tudom utálni, mikor valaki így hív.


Ált. ha valaki becézni akar, akkor vagy Rinát mond, vagy Rinit, de leginkább csak simán, Karinának hívnak :).

2010. aug. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
12éves Karina vagyok.Becenevek:Kari,Karó,Karcsi,stb.
2011. febr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 kassandra87 válasza:
Hmm. Nekem az a nevem.:D Örülök neki, mert különleges név
2011. szept. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
nekem van ilyen ismerősm,nagyon szép lány és okos is,szerintem nagyon szép név,mi karcsinak becézzük mert a tesója és az apja is karcsi
2012. febr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Az én nevem is karina . Ismerőseim is vannak akiket Karinának , Carinának hivnak . Háááát.... Becézni nem nagyon lehet . Görög eredetű , jelentése: csinos nő. Akinek valami negativ élménye van ilyen nevű ismerősével , azt ne irja ide .
2012. júl. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Engem például Karinának hìvnak viszont engem mindenki Karcsinak becéz ami marha idegesìtő
2013. nov. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 karii13 válasza:

Engem is Karinának hívnak. Nagyon imádom a nevem:)

Ritka és különleges, magamon kívül személyesen csak 1 másik Karinát ismerek :D

és hát engem szoktak Karinak...Karesznak és Karcsinak is becézni. A Karcsit nagyon utálom, de főleg Karinának szólítanak:))

2014. dec. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!