Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti milyen jatekot vesztek...

Ti milyen jatekot vesztek szivesebben? Fa vagy muanyag? Miert?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Fára szavaznék de sajnos tobb a muanyag othon.
2012. jan. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bizonyos játékok közül jobb a műanyag.

Pl a fa építőkockáktól rosszul vagyok, ha néha elkezdi dobálni a lányom, múltkor pont fejbe talált halántéknál, azt hittem el is ájulok. De pl szeretem a fa tologatós húzogatós játékokat, szeretem a fa dominókat, a fa kirakókat.

Szóval a pici és könnyű fa játékkal nincs bajom, de a nagy és nehézzel igen is van, szerintem életveszélyes.

2012. jan. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A fáról könnyen lepattog a festék és hamar kopottá válik.És nagyot is üt.
2012. jan. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

fa játékok. Ha jóminőségűt veszel, nem pattog, kopik le róla a festék. Nekünk van olyan építőkockánk, amit még a nagyok kaptak, több mint 10 éve. Rengeteget játszottak vele anno. A most 3,5 éves lányom is sokat épít belőlük, mégsem koptak meg, akár újnak is nézhetnék.

Elemllett azért szeretem a fát, mert sokkal "melegebb", mint egy rideg műanyag. Persze, vannak műanyag játákok is, nem vagyok fanatikus...

Hogy üt? Arra egy Duplo vagy egy nagyobb Fp játék is épp úgy képes, ha a gyerek dobál.

2012. jan. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk fa építő kockák voltak, egyszer egy több kilóssal fejbevágott a testvérem egy bazi nagy dudor lett a fejemen azt hittem belehalok a fájdalomba :D Vissza emlékezve menőbb volt a műanyag bár nekünk nem volt, a fa tényleg elég veszélyes, nekünk nem volt festve sztem fölösleges.

Én a fa játékokat tartom előnyben, utálom a műanyagot, de a gyerekemnek valószínű építő dolgokból műanyagot fogok venni, vigyázni kell h ne törjön el, vasútból meg fát, egyértelmű:)

2012. jan. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom, hogy a műanyagot könnyebb tisztán tartani, ettől függetlenül szeretem a fát is nagyon.
2012. jan. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!