Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Szerintetek hiba...

Anyukák! Szerintetek hiba lenne világos színű műbőr ülőgarnitúrát venni pici baba mellett?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek, a vanília színűek, de nem tudom, nem-e megy tönkre hamar (karcolódás, kikopás, a későbbiekben ha véletlenül ráfirkál a gyerek? Szerintetek?
2012. jan. 13. 15:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Alapjában véve műbőrt(texilbőrt)lenne nagy hiba venni...2 év és dobhatod a kukába:(

Világosat meg kisbaba mellé???semmiképp egy tollvonás és vége ....

sajnos tapasztalatból beszélek:(((

2012. jan. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Textilbőrt neee!!!!


3x cseréltettem ki,mert állandóan kirepedt!

Ezek használatra nem valók,csak dísznek,baba mellé meg pláne nem!

2012. jan. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

De igen tönkre fog menni:-(

Igaz nekünk nem textilbőr csak simán textil Ikeás tört fehér sarokülőnk van én is azt gondoltam majd vigyázunk rá...

Ráadásul mosható is a huzatja fél évente mossuk is de ne tudd meg, hogy néz ki...már szégyenlem! Pedig a nagyobbik még csak 2,5 éves cipővel nem járunk bent de teljesen leamortizálta! Olyan foltok lettek rajta ami nem jön ki és mosásról-mosásra több lesz:-((

Nekem még mindig tetszik és nem is illik más színű garnitúra oda ezért én is gondolkozom, hogy lecseréljük de majd ha a kicsi is legalább 4 éves lesz és valami bőrszerűre ami letörölhető és nem issza be a foltokat!

2012. jan. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Értem. És a valódi bőrrel mi a helyzet?
2012. jan. 13. 17:15
 5/15 anonim ***** válasza:

2-es vagyok!


A textilbőr cserék után bőrt vettünk,ez jó volt azt leszámítva,hogy nyáron ugye tapad,ja és csak kanapé volt(nem kinyitható),ezért ezt is lecseréltük egy sarokgarnitúrára ahogy megjött a pici!Ez bevált! :)

2012. jan. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Mi is sötét bőrre cseréltük,de télen hideg nyáron ragadsz hozzá:(Nekem ez sem jött be!

1.voltam

2012. jan. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekünk sötét műbőr van és tökéletes. 2 éves a gyerek, azon ugrál, iszik-eszik, beleken mindent (már le is hányta), de csak előkapom a szivacsot és letörlöm, így semmi nem látszik rajta. Az, hogy hideg vagy tapad minket nem izgat, mert általában fel vagyunk öltözve itthon is.
2012. jan. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A tisztán tartása megoldható? Ha egy filc kerül kezébe akkor bajok lesznek, meg hozzátapad nem? Mármint a baba! Viszont ha oda tudsz figyelni rá, akkor ne hagyd ki!
2012. jan. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mi a bőrrel is megszívtuk. Konkrétan belegravírozta a "monogramját" a háttámlába, 180cm*50cm-es a "műalkotás". Így jelenleg egy roppant trendi gumis frottírlepedővel van letakarva a kanapé, azért ugyanis nem kár... Szóval szerintem a létező legolcsóbb kanapét kell megvenni, főleg elevenebb fajta gyermek esetén, azután addig is amíg nagyobb lesz és "benő a feje lágya", lehet spórolni egy igazán szép darabra :)
2012. jan. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A sötét színű tiszta bőr vált be nálunk. Könnyű letörölni, az meg nem játszik nálunk, hogy télen hideg, nyáron meleg, ugyanis télen is fűtünk és nyáron sem szauna a lakás. :-)

Ha világos színű lenne, már dobhattuk volna ki, kicsik még a gyerekek - a nagy is csak 3 éves múlt - nem tudnak vigyázni rá.

2012. jan. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!