Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt, aki megbánta azt,...

Van itt, aki megbánta azt, ahogyan elnevezte a gyerekét? És, ha igen akkor mi volt az a név?

Figyelt kérdés
Ha esetleg ismertek olyat aki megbánta..érdekelne, hogy miért.
2012. jan. 13. 22:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehezen találtunk olyan nevet, ami mindegyikőnknek tetszett. Aztán meglett a név, de én úgy éreztem, nem az igazi, mégis mikor megszületett a lányom, azt a nevet kapta.

Aztán ahogy nődögél, rájöttem, hogy jobb neve nem is lehetne, de az elején azért bántam, hogy apa neve győzött.

Én valami különlegeset szerettem volna, valami bűbájost.

Réka lett. Izgága, mozgékony, kis dumagép. Csupa kacaj, csupa rosszaság. :)

2012. jan. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az egyik kedvenc nevem volt anno. Sajnos a párom Papp..így nagyon hüjén nézne ki, hogy Papp Réka.Nem akartam volna céltáblának kitenni a lányomat.
2012. jan. 13. 22:31
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A párom megbánta, hogy nem jutott eszébe a fiunk születésekor, hogy megkapja második névnek a Bélát. Párom nagyapját hívták így, ő is ezt viseli második névnek. A következő gyerek lány lesz, harmadikat nem tervezünk. Én megmondtam a páromnak, hogy ha ő intézi a gyerek összes iratának kicserélését a névváltoztatás után, akkor még jöhet a második név. Így nem kell félnem, hogy a gyerekem Béla lesz.
2012. jan. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nemrég itt a GYIK-n írt ki egy anyuka egy kérdést, hogy mi lenne ha megváltoztatná a gyereke nevét. Elnevezték valahogy, de sosem úgy szólították, mert nem érezték hogy rá illene a név. Aztán később ugrott be az anyukának a ráillő név, és most valószínű át is anyakönyveztetik.

A nevét direkt nem írta le.

Valami ilyesmi volt a történet, de talán az anyuka jelentkezik itt és leírja.

2012. jan. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A Papp Rékával mi a baj?


Jobb, mint Bugyi Béla, stb... Vagy Papp Rita.

A gyerekek BÁRMILYEN nevet tudnak csúfolni. Egyébként ált. simán Rékának fogják hívni, nem Papp Rékának.

2012. jan. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

szerintem nincs semmi baj a Papp Rékával

sokat filóztam miért írod, de gondolom a paprika miatt nem?

de igazából bármelyik nevet lehet csúfolni egy kis kreativitással

2012. jan. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én attól féltem a legjobban, hogy majd mindenki Békának fogja hívni a lányom.

Rajtam kívül persze senki nem hívja így. :D

Ő a Réku-Béku, Brekike meg ilyenek. De csak nekem, és ha senki nem hallja. :)

2012. jan. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Pont a napokban beszéltünk róla hogy mi "megbántuk"! Trisztánnak akartuk hivni a párommal,de nagyon sokan lebeszéltek róla,sajnos!Erik lett a kicsi még amikor elvitték szülés után sem tudtam megmondani a nevet:)aztán mivel a párom azt mondta Erik igy ez lett,pedig én nagyon nem akartam és mint mostanra kiderült ő sem:)Biztosan a sors keze:)
2012. jan. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#4-es, ha ugyanarra gondolunk, Ambrus volt a neve a kisfiúnak, azóta átanyakönyvezték.
2012. jan. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen a paprika miatt. Köszi a válaszokat!
2012. jan. 16. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!