Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol tudnám megnézni az összes...

Hol tudnám megnézni az összes Pierre Cardin babakocsit? Részletesebben lent.

Figyelt kérdés
Egy 5-6éves babakocsit keresek, de sajnos nem találom sehol. Annyit tudok róla hogy PC. Kék és piros kockás minta van rajta, sötétkék alapon. Tudjátok melyik ez? Hasonlít kinézetre a ps 646-os kockás babakocsira, de nincs hozzá hordozó és a tolókar átfordítható. Ha nem ismeritek akkor nekem egy honlap is megteszi ahol régebbi pc kocsik vannak.
2012. jan. 14. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!Ilyen?

[link]

2012. jan. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen ez az! Köszi :)

És a típusát az honnan tudhatnám meg?

2012. jan. 14. 20:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt sajna nem tudom!Max írsz ennek a hirdetőnek, hátha rajta van a kocsin egy kis cikkszámot tartalmazó matrica!
2012. jan. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De újat már nem fogsz kapni ilyet!! :(
2012. jan. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pierre Cardin PS 647.
2012. jan. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És ahogy most nézegettem ilyen árban, már ennél sokkal jobb, kényelmesebb , divatosabb, könnyebb kocsit vehetsz!
2012. jan. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ilyen kocsink van. Kaptuk, csak nem tudta a tulajdonos megmondani, hogy milyen fajta én meg szeretném elolvasni, hogy milyen funkciói vannak a kocsinak:)
2012. jan. 15. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!