Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teszveszes, Vaterás anyukák?...

Teszveszes, Vaterás anyukák? Ha nem jelentkezik a vásárló, mit csináltok, meddig vártok? Adtok negatívot, mennyi idő után?

Figyelt kérdés
Múlt kedden írtam a vevőnek freemailes címre, azóta semmi jelentkezés a részéről. Írjak megint?
2012. jan. 16. 08:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat,de ez engem is érdekelne,mert én is ebbe a cipőbe járok.
2012. jan. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Èn egy hétnél tovább nem várnék, persze 1-2x felszólítanám. Oda írnám, hogy 1 héttel az eladás után sem jelentkezett 2 felszólításra sem.


Nekünk volt ilyen, de aztán 2 hét után jelentkezett hogy korházba került sajnálja. Na de ö az utolsó pillanatban ütötte le, simán akkor is írhatott volna.

2012. jan. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1hét után írj neki levelet, melyben 1 hetes utolsó határidőt adsz neki, ha arra sem utal és nem jelentkezik mehet a negatív.

Ezeket a leveleket úgy küld, hogy másolatban menjen el a "biztonsag@allegroup.hu" címre is. Ezt is írd a levélbe, hogy ezeket a leveleket a Vatera/Teszvesz is megkapja, ezzel levéded magad a bosszú negatívok ellen, mert ha bosszú negatívot kapnál ezekre a levelekre hivatkozva törlik amit te kaptál.


Összesen 2 hetet adj neki, annál többet nem érdemes (bár én szoktam többet, de mindig rájövök, hogy hiába), ha 2 hét alatt nem tudja rendezni, akkor nem is akarja!

2012. jan. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha csak egyszer írtál még neki akkor írj megint. De valóban nem érdemes túl sokat várni, viszont egyetlen levél után se volna korrekt negatívot osztogatni, én is volt már, hogy elfelejtettem aukciót, egyszerűen kiment a fejemből. Szólt a másik fél ismét, én meg elnézést kértem és már utaltam is.
2012. jan. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1 hetet várok általában, de én a termékem adatlapjára mindig ráírom, hogy amennyiben egy héten belül nem veszi fel a vársárló velem a kapcsolatot akkor a terméket negatív értékelés mellett újra hírdetem.
2012. jan. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!