Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » DM-ben vásárló anyukák,...

DM-ben vásárló anyukák, mindent, a DM tényleg ennyire drága?

Figyelt kérdés

Én is benne vagyok a bababónuszban meg a pontgyűjtésben, de néztem és a DM drágább, mint a Spar, holott a DM szakosodott a kozmetikai és egyéb termékekre, akkor miért?

Akár 100-200 Ft-tal is. Így, ha használok 15%-os kupont mondjuk, ott tartok, mintha máshol vásárolnék.

A Rossmann milyen?


2011. szept. 6. 08:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Annyira pár ft. külnbség van köztük hogy nem is mérvadó.


Nálunk messze van én müller párti vagyok. épp ezért .

2011. szept. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ezt én is számolgattam már. Kuponnal vásárolva egy adott terméket is van olyan, hogy drágábban veszek mintha valahol máshol vettem volna.
2011. szept. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én nem ezt tapasztalom,a pelenka,a bébiétel biztosan drágább a Spárban,kivéve,ha akció van.
2011. szept. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, a pelenka és a bébiétel nem drágább a DM-ben, de a többi.... hát hüledeztem
2011. szept. 6. 09:08
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem átlagos árban van, volt, hogy ami a DM-ben akció nékllkül ocslóbb volt, mint a teszkós újságban akcióasan.

A rossmann viszont olcsóbb.



Én sinta csakSpar-ba és Dm-be járok, ott kuultúrált a környzet, nics tele lepukkant, büdüs,emberekkel, mint hiperek.

Néha ALDI-ba.

Pelenkát mindig a DM-ben vettem.

2011. szept. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

én majdnem az ellenkezőjét tapasztaltam.mi sparos és dmes vásárlók vagyunk.pl a MAM termékek olcsóbbak a dmben,mint a sparban,az UNIVER ételek is olcsóbbak,a tejpép,tápszerről nem is beszélve.a fürdetők viszont a spárban jobb áron vannak.

ha azt nézzük,a spar mégis csak közelebb áll a hiperhez,mint a dm.így értelem szerűen valamivel olcsóbb is

2011. szept. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, de nézzük a mosószereket, az öblítőket, a Wc tisztítószereit, mennyivel drágábbak már a DM-ben!
2011. szept. 6. 12:07
 8/13 anonim ***** válasza:
Mosószer, öblítő lehet, hogy drágább, de pl tusfürdő, sampon, testápoló, dezodor,bébiétel, pelenka, bébicuccok, stb de még pl a vitamínok is sokkal olcsóbbak. Egyszerű, csak azt vásárold ott, ami megéri.
2011. szept. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Változó mi hol olcsóbb, de egy biztos már Auchan-ba, teszkóba s nem érdemes járni.


Amúgy az elműt 1 évben hihetetlenül felmentek az árak mindenhol.

2011. szept. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A pelenkát majdnem mindig itt veszem, kis okoskodással darabonként 12-16 Ft-ot is spórolok és máshol nem veszek Liberot 41-44Ft-ért.

A többi cuccuk nagyjából ugyanannyi, mint máshol, kuponnal érdemes ügyeskedni, de amíg pl. a borotva zselé 1000 ft, addig a sparban 800ért vettem. Szóval szerintem csak a kuponokkal járunk jól.

2011. szept. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!