Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Többgyerekes (főleg kisgyereke...

Többgyerekes (főleg kisgyerekesek) anyukák. Ti hányszor vagytok együtt a párotokkal?

Figyelt kérdés
Férjem esténként ér haza, én addigra hulla vagyok. Libidóm is lecsökkent, és ez olyan rossz. Egyszerűen az alvást választom együttlét helyett. Nem mehet ez így sokáig. szeretem a férjem, csak egyszerűen fáradt vagyok a sex-hez :( Van más is így? elmúlik ugye???
2012. jan. 16. 08:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyértelműen mondhatom a szoptatással függ össze. Az első babánál még csak csak hamar visszarázódtunk, de a másodiknál és most a harmadiknál konkrétan megerőltetem magam hogy heti 2szer legyen vmi mert az egészet a hátam közepére se kívánom. (kicsi még igazából mind3 gyerek, a legkisebb szopik, a középső mondjuk most egész jól alszik de a legnagyobb meg ovis és fél éjszaka így hozzánk költözik át stb.)

Amint abbahagyom a szoptatást, a libidóm is visszatér.(már "csak" fél év...)

Apának is tök rossz ez így hogy csak ráveszem magam a dologra nem pedig spontánul jön...

2012. jan. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
sajnos nem múlik el. Csak egyre rosszabb lesz:S mi örülünk ha heti egyszer összejön :( pedig a vonzalommal nincs gond, de estére annyira leamortizálnak minket a kölykök, hogy KO.
2012. jan. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Nekem 5 év van a két gyerek között a kicsi 3 hónapos az eslo után a terhesség alatt sem akartam de férjem se erőltette utána meg szerintem jó egy ev is kellett hogy legyen ujra rendszeres de az is inkább havi 3-4. Amikor mar 4 éves lett akkor jobb lett a helyzet sokkal kevésbé farasztott le minket napközben a gyerek és valamelyest a spontanitas is visszajött mert sokat volt mamanal baratoknal így nem mindig akkor volt szex mikor lehetett hanem néha egybe esett a kívánom alehettel:) most a terhesség alatt nagyon aktívak voltunk de mióta megvan a baba 2szer volt valami de csak olyan tornagyakorlat jelleggu. Engem is zavar a szoptatás de ha az első után rendbe jöttünk remelem most is így lesz.
2012. jan. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
11 hónaposak az ikreim,gondolhatod mi is le vagyunk sokszor strapálva. A helyzetet nehezíti,hogy szülőknél lakunk és bár nagy a lakás,azért ugye mégiscsak 2 család él együtt,nem élheted a megszokott napirended,szokásaid...A férjem sokszor itthon van napközben, de hétvége ugye szinte mindig ott van. A gyerekek amikor napközben alszanak,nyugiba vannak,együtt lehetnénk, de nyilván nem tesszük,mert itthon van még valaki. Így néha 2 hét is kimarad,ami elég gáz, már alig várjuk,hogy elköltözzünk. Katasztrófális,remélem ez az év változást hoz:)
2012. jan. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 2 éves és 6hós babák vannak...Én nem bírom sokáig szex nélkül..olyan heti 3 szor vagyunk együtt...
2012. jan. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Heti 4-5x megoldjuk, miután lefeküdtek a gyerekek. Mondjuk az én férjem már 5 körül itthon van, így az esti rutinban már tud segíteni a gyerekekkel.


Ha a férjed este ér haza, az elég rázós, de hétvégén lehet próbálkozni - vegye ki a részét a gyerekek körül, így könnyebb időt találni egy kis összebújáshoz, és még fáradt sem leszel annyira.


És ajánlom a sportot, az nagyon jó hatással van a libidóra és energikus leszel tőle! Tapasztalat.


4 gyerkőcös anyuka

2012. jan. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Míg szoptattam, meg terhes voltam a hátam közepére sem kívántam a szexet. Inkább aludtam! :))

Miután a pici abba hagyta szopizást kb 1 hónap múlva olyan voltam, mint a gyerekek előtt, újra nimfomán lettem, a férjem szerint! :))

A gyerekek 3,5 és 1 évesek, engem is lefárasztanak, de már 8-kor ágyban vannak, így estére még marad energiám. Kb minden másnap együtt vagyunk!

2012. jan. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!