Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudtátok, hogy mostantól már...

Tudtátok, hogy mostantól már nem csak GYES alatt jár a kisgyerekes BKV bérlet?

Figyelt kérdés

Hátha valakinek még jól jön!! Végre valami változás, ami pozitív!

"A jogosultságot a gyes, gyet, gyed, vagy tgyás folyósításáról szóló határozat vagy igazolás és budapesti lakcímkártya bemutatásával lehet igazolni. A bemutatott határozat, vagy igazolás nem lehet régebbi 6 hónapnál."


[link]


2012. jan. 16. 17:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Köszi az infot!
2012. jan. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Hű, ez tök jó!!! Engem is érint.

Köszi szépen az infot!

2012. jan. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Na tényleg végre valami jó!

Köszi az infót, holnap már szedem is elő az igazolást! :D

2012. jan. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Végre egy jó hír!


Igaz, hogy február 10-től már gyest fogok kapni, tehát akkortól a régi szabályok szerint is járna, de szerintem sok-sok anyuka örül annak, hogy most már tényleg kisgyerekes bérlet a kisgyerekes bérlet!

2012. jan. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
köszönöm ,nem tudtam:)
2012. jan. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%

igen, ez jó hír!! és az is jó hír, hogy a pótszabadság már mindkét szülőnek jár 2012-től (tegnapi kérdés).


Mindent leszámítva, tényleg családbarát kormány ez, főleg ha a családi kedvezményt nézem.


(férjem kollégája és felesége most várják a 3 gyereküket és állítólag semmilyen szja adót nem kell fizetniük, ezért a fizetésük majdnem 100e Ft-tal megemelkedett. Ők sem számítottak rá.

:))

2012. jan. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
köszönjük szépen, ezt nem tudtuk! A mai nap is jó indul
2012. jan. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%
11:05,megkérdezhetem milyen pótszabadságra gondolsz?a gyerek után ami jár az a 2 nap?és hogy tudjátok ,gyed alatt csak fél évre jár vagy 1 évre szabi?
2012. jan. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

A Munkatörvénykönyvébe van a változás, nekem a munkáltatóm küldte ki a nyilatkozatot. Eddig úgy volt, (ha jól tudom), hogy egy gyerek után 2 nap szabi járt az apukának. Most már az anyukának is. Én még várom a munkáltatóm válaszát, mert tegnap este visszakérdeztem, hogy hogy is van ez tulajdonképpen?


itt a kérdésem, lehet a többi válaszoló már többet tud

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


2012 júliusától van, de hát az is jó, mert hát 2 nap, az is nap!!

2012. jan. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
MunkatörvénykönyvébeN, bocsánat, lemaradt az N betű
2012. jan. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!