Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki H&M-es pizsamát használ a...

Aki H&M-es pizsamát használ a gyerekénél tudna segíteni?

Figyelt kérdés
A kislányom 90 cm, vékony testalkatú. Nem tudom, hogy a 86-92-es méretet, vagy a 98-104-est válasszam. A mérések alapján a 86-92-es bőven jó lenne rá, csak zavar a beleírt méret, félek, hogy 2 centit nő és kicsi lesz. A 98-104-es viszont óriási. Melyiket válasszam? Nem akarok 2 hét múlva újat venni, de pizsiből meg jobb ha lezser. Nálatok meddig tudta hordani a 86-92-es méretet? Akkor is jó volt még rá, amikor már egy kicsit több volt mint 92 cm? (Tudom, hogy a h&m-es ruhák általában nagyobb fazonok, a pizsamák is?) Remélem érthető volt a kérdésem.
2012. jan. 17. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Konkrétan pizsiben nincs tapasztalatom, de a h&m-re valóban jellemző, hogy enyhén szólva tágra méretezettek (de legalább nagyon jó kis cuccok), tehát szerintem a 86-92-es szuper lesz! :)
2012. jan. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is jóval tovább hordhatóak a H&M méretek, mint a többi. A lányom most kezdi hordani a 86-os cuccokat, de van olyan H&M-es inge, ami még nagy rá. :)

Szóval szerintem is elég a kisebb.

2012. jan. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom a 80-as H&M-es cuccokat bőven tudja még hordani, pedig másból már 86-os kel. Viszont a pizsinél szerintem nem baj, ha nagy rá egy kicsit, nem zavarja annyira a járásban, játékban stb így én biztosan a nagyobbat venném meg, hogy tovább jó legyen rá.
2012. jan. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyan nem pizsi, de más ilyen ruhákat hordanak a gyerekeim. Pizsiből viszont érdemes nagyobbat venni, mert éjszaka úgyis felcsúszik, a dereka kilóg, stb ... és ha párszor kimosod, picit zsugorodik. Amennyiben tiszta pamut.
2012. jan. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megoszlanak a vélemények, lehet hogy az lesz, hogy veszek mindkettőből egyet, és ha rajta lesz eldöntöm, úgyis több kell majd belőle.
2012. jan. 18. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!