Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem agyalsz néha azon, hogy...

Nem agyalsz néha azon, hogy gyereked túl nagy/túl kicsi? Vagy mekkora lesz nagyobb korában?

Figyelt kérdés

Lehet nagyon hülye ez a kérdés, ne akadjatok ki...

Kisfiam 15 hónapos,majdnem 12 kg és 83-84 cm körül van.Nem éppen pici, de arányos, mi is magasok vagyunk.

Viszont néha megfordul a fejemben mi van, ha valamennyire hasonlít unokatesójára, aki viszont szerintem elég nagy...5 és fél éves, 128 cm és 33 kg....Oké a súlya gondolom azért is ennyi, mert eléggé szereti a gumicukrot, csokit és egyéb "finomságokat".De nem tudom pl a magassága mennyire átlagos ebben a korban.Amúgy értelmes, aranyos fiú, mondjuk mindenki másodikosnak nézi.

Persze mindenhogy szeretem a kisfiam, és gondolom magas lesz, csak néha gondolkozom mitől lehet unokaöcsém ilyen nagy....


2012. jan. 22. 15:15
 1/4 anonim válasza:

[link]


Én mindig ezen nézzem. De amúgy, ha ti is magasok vagytok akkor érthető, hogy ő is már ebben a korban picit több pár cm-vel.

2012. jan. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mindig attól rettegek, hogy lányom az apja 46-os lábát örökli.:)) 23 hónapos és 23-as cipőt hord, mindig nézem a lábát, hogy jesszusom mekkora...:DD
2012. jan. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hááát a táblázat szerint nem átlagos az unokaöcsém...


Kedves utolsó, akkor tudod miről beszélek:)

Mondjuk én is mindig elöl voltam a tornasorban lány létemre, férjem is,de azért akkorák nem voltunk mint sógornőm fia...

2012. jan. 22. 16:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Aggodni nem szoktam, de azon mar gondolkodtam, hogy mekkorak lesznek a fiaim. Nalunk a ferjem atlagos magassagu, en vagyok magas es a csaladom, en 178 cm vagyok, a batyaim 200 cm kornyeken, unokatestvereim kozul a fiuk 2m felett, lany unokatesom meg magasabb mint en.

Ket fiam van, mar babakent is nagyobbak voltak az atlagnal, a kisebbik kezd atlagosodni, a nagyobbik nagy marad.

O most toltotte a 3 evet es 110 cm, 20 kg, 28-as laba van. A kisebbik 23 honapos, 98 cm korul van, 15 kg es 23-24-es laba van.

Szerintem nem lesznek picik. OK, meg barmi tortenhet, de ha nagyon tippelnem kellene, akkor arra gondolok, hogy valoszinuleg az en csaladom magassagat viszik tovabb.

Persze nem biztos, barmi megtortenhet. Sokszor latni olyat is, hogy egy gyerek a tornasor vegen van altalanos iskola also tagozataban, hirtelen meg azt veszed eszre, hogy 2 meter magas lett a kamaszevek miatt. Es az is siman megtortenhet, hogy csokken a novekedes gyorsasaga.

En speciel nem lennek szomoru, ha magasra nonenek, nekem az tetszik, nyilvan azert, mert en ezt szoktam meg. Engem sem zavar, hogy magas vagyok, ez meg siman jo, en szeretem. Mondjuk ha lanyunk lenne, akkor izgulnek, lanynak 180 felett lenni mar nem mindig elony (szerintem).

2012. jan. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!