Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elkészített tápszert egy óra...

Elkészített tápszert egy óra múlva még odaadhatom?

Figyelt kérdés
Megcsináltam, felmelegítettem, erre a babám bealudt. Ilyenkor kb. egy óra múlva felszokott ébredni. A maradékot akkor még odaadhatom neki? Szobahőmérsékleten állna!
2012. jan. 23. 15:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elvileg nem szabad, de hidd el, ennyi idő alatt semmi baja se lesz. Viszont én hűtőbe tenném addig is, és újra melegíteném (nem mikróban). Azt hiszem baktériumok kevésbé szeretik a hideget.
2012. jan. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én télen odaadtam neki 3 órán belül, addig a konyhapulton állt, vagy a radiátoron várta, hogy felébredjen a gyerek. :) Úgy még langyos is maradt.


De nyáron nem adtam oda, vagy csak akkor, ha hűtőbe tudtam tenni. (utána mikróban meglangyosítottam neki).

2012. jan. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az enyémre az van írva, hogy elkészítés után két órán keresztül tárolható. Én oda szoktam adni 11-1.5 óra után is ha sok marad. Eddig még nem okozott problémát. Úgyhogy, szerintem add neki oda nyugodtan, ha felébred.
2012. jan. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
1-1.5 óra után. Nem 11 az. :)
2012. jan. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Így van, elkészített tápszer 2 órán át gond nélkül állhat, nem lesz semmi baja.
2012. jan. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Igen, 1-2 oran belul meg oda lehet adni.

En nagyon finnyas voltam erre, de ennyi idon belul meg en is oda adtam.

2012. jan. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%

#2-es!


Nyáron nem adod oda, mert meleg van, és aggódsz a bacik miatt.

Télen meg simán a radiátoron tartod, azaz melegen, de akkor meg nem aggódsz?


Gyerekedet is ilyen következetesen neveled?

2012. jan. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Már meg is ette!:)
2012. jan. 23. 16:49
 9/13 anonim ***** válasza:
Drága 7-eske! A bacik nyáron a kánikulában szaporodnak, mint a nyulak. De télen a mesterségesen generált "melegben" nem igazán. De igen, köszi kérdésedet, a gyermekemet is következetesen nevelem.
2012. jan. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%

#9-es!


Először is, nem vagyok a drágád.


Másodszor is: Ugyan még is mi a különbség a 2 között??? Ha a te "logikád" lenne igaz, akkor az összes laboratóriumi baktérium tenyésztés (pl. amit szülés előtt levettek tőled) csak nyáron működhetne, mert bizony azokban a fránya tenyésztőkben mesterségesen előállított meleg van.

2012. jan. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!