Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szt. István kórházzal kapcsola...

Szt. István kórházzal kapcsolatban kérdeznék?

Figyelt kérdés

Most tervezzük a 2. babát?e

Ez a kórház van a legközelebb, ide szeretnék járni terhesgondozásra, de mindenekelőtt jó lenne egy sima vizsgálat is, hogy minden rendben van-e odabent!

Orvosokról tapasztalatot kérnék.Hogy megy ott a rendelés?(érkezés sorrendes, időpontkéréses, vagy sorszámhúzós)Délután lehet járni?Aki nem ad pénzt azzal "szemetek"?

Szóval bármit amit tudtok szívesen várom részletesen!

Köszönöm

És minden orvos érdekel, név szerint és hozzáállás szerint.


2012. jan. 25. 17:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Oda tartozol?Mert ha nem,csak akkor fogsz tudni ott szülni-és vizsgálatokra járni-ha van fogadott orvosod.Különben én csupa jókat tudok mondani,2x szültem ott-fogadott doki,és szülésznő,nem oda tartozom-és a 3.-at is ott fogom.Aki nagyon jó doki Pop Andrea,a Szőczei Bea,a Varsányi Hajnalka(ám nem olcsók),a szülésznők közül én a Hajdú Barbarát tudom ajánlani.Én nem oda jártam terhesgondozásra,mert nagyon sokat kell várni(mindenre),a magándokimnál intéztem.
2012. jan. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!