Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik nagyon-nagyon szeretnétek...

Akik nagyon-nagyon szeretnétek már babát, de mindenféle okok miatt nem lehet még 1-2 évig (nem egészségügyi okokból), hogyan bírjátok?

Figyelt kérdés
Én már lassan megőrülök :( 2013 nyarán kezdenénk próbálkozni,olyan messzinek érzem :(
2012. jan. 27. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Én másra koncentrálok, nyelvet tanulok, és próbálom még "kiélvezni" azt az időt amikor még csak ketten vagyunk. :) De olyan jó lesz ah már lesz baba. :)) Én valami hobbit, elfoglaltságot javasolnék, vagy beiratkoznék valamilyen tanfolyamra, hisz tanulni sosem lehet eleget.
2012. jan. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt ajánlom, hogy élvezd ki addig az élet maximálisan! Baba után egészen más lesz az életed. Persze jó lesz, de nagyon más.:-)
2012. jan. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Élveztem az életem, tudtam, h baba után nem lesz már akkora szabadság. És megjegyzem nincs is.:), de maximálisan meg vagyok elégedve. Most egy filmet nem tudok megnézi.
2012. jan. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is nehéz volt. Nekünk egy évet "kellett" várni. Szakmailag és anyagilag is. Nagyon akartam, de józan ésszel felértem,hogy szülök most és olyan színvonalon élünk,ahogy nem szeretnénk, vagy várok egy évet és sokkal jobb lesz.

Kivártam! Most 7 hetes és jó, mind a munkát úgy hagytam ott,hogy nyugodt vagyok, ill. anyagilag sem kell számolgatnom,hogy hó végén mennyi marad! Nekem jobb volt így terhesnek lenni is. Nem kellett aggódnom, csak az volt a dolgom,hogy Őt várjam!

2012. jan. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

DE ha belegondolsz nagyon gyorsan megy az idő.

Mit csináltál másfél évvel ezelőtt?

Én pl. akkor szültem, és most meg már itt rohangászik körülöttem a kislányom! Pedig mintha most lett volna, hogy elindultak a fájások.

Szóval pikkpakk elmegy az idő, nem sokára ti is belekezdhettek a "projektbe", addig pedig lazíts, tanulj, dolgozz. Utána nagyobb nyugival várhatod majd a kicsit!

2012. jan. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi "már" 2013 elején neki állunk,igaz a testvér projektnek,de alig bírom ki.

Egyetemre járok és dolgozni is elmentem,,mégis minden nap eszembe jut.Ha a párom azt mondaná,na jó ne várjunk,már ugranék is :)

Hiába tudom,hogy akkora lesz kész a ház...stb.,hiányzik nekem Ő :D

2012. jan. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

egesz eletemben arra vagytam hogy sajat csaladom legyen...eddig remenykedtem, hogy osszejohet, mostmar nem vagyok benne biztos. elvileg nekunk is 1-2 evet kell varni, de ebben a bizonytalan, penzre epulo anyagi vilagban mar abszolute nem vagyo biztos benne hogy ebben as foldi eletemben ez meg megvalosulhat. ugyanis nem akarom a gyerekemet a bizonytalansagba szulni. azt szeretnem halegalabb 18 eves koraig biztositva lenne az anyagi hatter, amiben semmi fenyuzes nincs, csak az "alap", hogy ne haljunk ehen. ugy erzem hogy ezt mindenfele tamogatas nelkul lehetetlen elerni. es nekunk SENKI nem segit, nincsenek szulok, testverek, rokonok, baratok akire barmiben is szamithatuk, meg gyerekfelugyeletben sem. ez megneheziti az egeszet. ugyhogy teljesen meg tudlak erteni. en is/ mi is mar az orulet hataran vagyunk emiatt, de "csak azert" mert szeretnenk, nem lehet, mert egy gyerek az nem egy hazikedvenc, hogy ha nem tudod eltartani, akkor akarmennyire faj is, de eladod, vagy odaajandekozod valakinek....

csak azt akarom mondani, hogy orulj, hogy neked mar csak valamivel tobb mint egy evet kell varnod, hogy belekezdj, en meg azt sem tudom, hogy el fog e jonni egyaltalan ez az ido az en eletemben...

sok sikert kivanok neked tiszta szivembol!

2012. jan. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!