Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek volt...

Van itt olyan akinek volt egészségügyi kürete, vagy terhesség megszakitása? Miután felébresztenek mi történik? Ihattál utána? Mikor ehettél? Tudtál járkálni egyből?

Figyelt kérdés
És mennyi ideig fájt a hasad,másnap már el tudtál volna látni otthon egy-két kisgyereket? Köszi a válaszokat,minden érdekel
2011. nov. 7. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Miután felkeltem azután visszaaludtam még legalább 1 órát, aztán még egyet csak úgy pihentem. Mikor felkeltem nem szédültem, simán sétáltam, nem fájt semmim. Jó étvággyal megebédeltem, a nővérek megengedték. Ebéd után bejött a dokim és közölte, hogy ha jól érzem magam akár ehetek is valami könnyűt, utána mehetek haza. Azt ne mmondtam neki, hogy a kaján már túl vagyok. Aznap még pihengettem otthol, de inkább csak az altatás miatt voltam fáradtabb. A hasam egyáltalán nem fájt. Másnap már kutya bajom sem volt és egyedül voltam a 2 gyerekkel.
2011. nov. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.És téged altatásban tágitottak? Nme éreztél smemit tényleg?
2011. nov. 7. 11:08
 3/8 anonim ***** válasza:
azt mondják, hogy altatás után azonnal nem jó enni, mert az altatás mellékhatásaként kihányhatod. Belőlem ki is jött, pedig csak egy banánt ettem. Fizikailag semmi bajom nem volt utána, másnap este kicsit felment a lázam, ennyi.
2011. nov. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem szules utan volt, viszont SAJNOS az altatas utani allapotrol nem tudok nyilatkozni, mert konkretan nem volt ido altatni, nagyon erosen vereztem, igy gyorsan nekem estek. Gazt kaptam fajdalomcsillapitaskent, de az csak annyit ert, hogy a labam es a kezem nem mukodott tole, igy nem tudtam leugrani az asztalrol. Lassan ket eve volt, de neha meg almodom rola, nagyon borzaszto volt, de muszaj volt, ennyi.

Konkretan az utana levo fajdalomtol nem kell felni, ezt el tudom neked mondani.

Nagyon jol kitakaritjak a mehet, az ereket, igy a verzes joval gyengebb, mint mondjuk egy szules utan. En alig vereztem, 2-3 napig kellett normal betet, utana mar a tisztasagi is eleg volt.

A mehem utana csak az osszehuzodastol fajt, gorcsolt idonkent, de nem volt turhetetlen fajdalom es nem is allando.

A regeneralodas miatt nem szabad az azt koveto napokon tulzasba vinni a munkat, a mehnek ossze kell huzodnia rendesen, szoval pihenni kell, amennyit csak lehet, de igen, ha kell, akkor el lehet latni a gyerekeket is a kuret utan kozvetlenul, de hangsulyozom, hogy annyit kell menni, csinalni, amennyit feltetlenul muszaj. Szoval ha tervezett lesz, akkor jobb, ha elotte fozol 2-3 napi etelt, vagy fagyasztoba rakod, kimosol elotte mindent, kitakaritod a hazat, stb, hogy utana 2-3 napig ne kelljen ilyesmivel foglalkoznod.

2011. nov. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm.Ez egy jo ötlet! Hát sajnálom hogy az altatásos dolog nálad nem jött össze:-/
2011. nov. 7. 13:47
 6/8 A kérdező kommentje:
Amugy azonnal utána biztos eszembe sem fog jutni enni,meg hát gondolom amugy sem az lesz a legnagyobb problémám,csak félek hogy rosszul leszek,és nem tudom a korházban kapok e valami ebédet,vagy vigyek magammal valami rágnivalot.
2011. nov. 7. 13:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem elhalt terhesség miatt volt szükség műszeres befejezésre. Még a műtőben felkeltettek, én utána már nem tudtam visszaaludni, eléggé ki voltam borulva. Görcsöltem kicsit, de nem volt vészes, olyan mint egy erősebb mensi.

A műtét után 3-4 órával hoztak nekem egy kis levest, azt meg tudtam enni, és nem is jött ki. A műtét reggel 8 körül volt, délután 1kor már mehettem haza.

2011. nov. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszaitokat.
2011. nov. 7. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!