Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha kiderülne,...

Mit tennétek, ha kiderülne, hogy a gyereketek még születésekor elcserélték egy másik babával a kórházban? Vagy ha kiderülne, hogy titeket cseréltek el annak idején?

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 22:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom.
2012. jan. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
70%
én megtartanám a gyereket és látogatnám a másikat akit más nevel de az én vérem
2012. jan. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
59%
engem elcseréltek eg ycigánygyerekkel annak idején. Csak a cigányasszonynak feltűnt, hogy neki fia lenne. Ő szólt. Anyám megszoptatta azt, észre sem vett. :/P
2012. jan. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
28%
Ha még kicsi, úgy 2 éves, kicserélném.
2012. jan. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
60%

Mivel nincs gyerekem így az első feltevésre nem tudok válaszolni.

Ha engem cseréltek volna el (ami egyébként kizárt dolog mert külsőre nagyon hasonlítok a szüleimre, letagadhatatlan a rokonság) akkor természetesen megkeresném a vér szerinti szüleimet. Nem biztos hogy elmondanám ki vagyok (attól függ hogy miféle emberek, nem kergetném magam hiú ábrándokba e tekintetben).

2012. jan. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
76%
Engem nem érdekelne ha elcseréltek volna, én azokat tekintem a szüleimnek akik felneveltek engem, és nem azokat akik csak vérszerint azok.
2012. jan. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
44%
Ameddig nem élted meg, hogy is nyilatkozhatna bárki is fehéren-feketén ebben a kérdésben? Az első válasz a korrekt.
2012. jan. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
33%

Az első felére nem tudok váloszolni,mivel nem vagyok szülő.

Gyerekként az számít,ki nevelt fel,ki jutatott el idáig,nem érdekelne a vér szerinti.Nehogy már én fussak utánna,ha eddig őt nem érdekeltem.Én jól érzem most magam,ahogy élek.

2012. jan. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
75%

Én sem cserélnék. Az embernek ahhoz a gyerekhez alakul ki a kötődése, akit szoptatott, nevelt pici csecsemő kora óta. Valószínüleg kiépítenék valamiféle kapcsolatot a vér szerinti gyerekkel is, de őt már nem tudnám elfogadni olyan sajátomnak, mint akit a kórházból hazavittem. Valószínüleg a gyerek is így gondolná, ő sem a vadidegen embereket nézné szüleinek, hanem akik nevelték és szerették.

Akkora blődséget meg, hogy talán még 2 évesen vissza lehet cserélni, biztos olyan írta, akinek még nincs gyereke:) Nem bántásból, de olyan erős a kötelék szülő és gyerek között, hogy ilyet egyszerűen nem lehet megtenni. Én nem tudnék. Ha belegondolok, hogy a 3 éves fiamat elvinnék, és idehoznának egy vadidegent, belepusztulnék, én vérem vagy sem.

2012. jan. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
48%

Előző

Olvasgasd a kisgyerekes rovatot, nem minden anyának alakul ki erős kötődése a gyerekkel saját bevallásuk szerint sem 1-2 éves korig.

Valami határ mindenkinél van. Én úgy 2 évnél szabnám ezt meg. Nálam. Ez nem azt jelenti, hogy másnál is ennyi. Egy 3 évest már én sem cserélnék ki. Nehogy azt mondd már nekem, hogy egy fél évest, de akár egy 9-10 hónapost még nem cserélnél ki. Tehát mindenkinél van egy határ, ameddig cserélne. Ne legyél ilyen álszent.

2012. jan. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!