Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák akinél gond volt a...

Anyukák akinél gond volt a szülésnél vagy méhen belül! Hogy bírjátok ki, hogy ne aggódjatok folyton?

Figyelt kérdés

Hogy ne nézzétek a babát hiperérzékeny szemmel?

Babám nyakára rá volt tekeredve a köldökzsinór, sürgősségi császár volt. 8 hetes lesz, de még mindig nem tudok megnyugodni. Eddig úgy tűnik megúsztuk egy enyhe nyaki hipotóniával. Egyébként minden oké (legalább is látszatra). Gügyög, sikongat, mosolyog, nem túl nyugodt, de nem is nyugtalan. Éjszaka eszik-alszik. Én mégis minden nap árgus szemekkel figyelem és, ha már kettőt tüsszent, tiszta ideg vagyok.

Férjem már orvoshoz akar vinni. Az a baj,hogy nem tudom úgy megélni ezt az egészet, ahogy kellene!

Más ezt hogy csinálja?


2012. jan. 31. 08:39
 1/2 anonim ***** válasza:
A fiam 7 hónapra született, 1 hónapig még az intenzíven volt, ahol kimutatták, hogy van egy vírus a szervezetében (CMV), ami mindenféle komoly bajt okozhat, májbetegséget, idegrendszeri bajokat. Néhány havonta kellett vizeletet vinni, hogy megnézzék, hogy túl van e rajta, legyőzte e a szervezete. Végül csak 2,5 évesen lett túl rajta. Hát gondolhatod.. Hónapokig álmodtam szülés után, hogy így-úgy meghal. De aztán lassan elfogadtam a dolgot, imádkoztam érte, és örültem, mert nagyon szépen fejlődött, növekedett, okosodott. Szerintem Te egyszerűen még nem vagy túl a rémületen ami szüléskor ért. Szóval szerintem idővel elmúlik az aggodalom, de nyilván tudatosan is törekedni kell rá. Gyakran gondolj arra, hogy milyen szép, hogy egészséges, adj ezért hálát. Szóval próbáld valahogy erősíteni ezeket a pozitív gondolatokat.
2012. jan. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk is nyakán volt a köldökzsinór, szívhangja leesett a picimnek, zöld volt a magzatvíz is, tehát sürgősségi császár lett a vége, ja és a szülőcsatornába sem tudott leszállni. Ennek tegnap volt 4 hónapja. Én is így voltam, ahogy Te. :) Ne idegeskedj. Semmi baja. Gyönyörű, egészséges gyerekem van. Semmiben sincs lemaradva. Használd ki ezeket a soha vissza nem térő pillanatokat. Fényképezgesd, beszélgess vele, tereld el a figyelmedet az aggodalmaidról! Nézz bele a szép szemecskéibe és elfelejtesz minden rosszat. Gondolok itt a császárra , na mert az tényleg sz...r volt .
2012. febr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!