Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megboldogult lánykorodban...

Megboldogult lánykorodban volt házas/gyerekes emberrel kapcsolatod?

Figyelt kérdés
Mi az amit ma másképp látsz, mint akkor?
2012. jan. 31. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Volt.Nem is egy.Bar komoly csak egy volt...

Elég sok mindent latok igy utolag masképp...amiket ők akkor elmondtak a feleségeikről,és amikről akkor azt gondoltam hogy lehet ilyen egy nő,egy anya,meg hogy maguknak okozták ezt az egészet,most másképp látom ezeket. Rájottem hogy mit miert tettek,miert voltak sokszor idegroncsok,és hogy mennyire szemetek a pasik hogy ahelyett hogy otthon szednék rendbe a dolgokat,az első akadálynál más nő karjaiba futnak.Meg menekulnek otthonrol,aztan sir a szajuk hogy az asszony otthon folyton szekállja őket...azert mert keveset vannak a csaladdal...és ezért ők még kevesebbet vannak a csaladdal...és igy tovább...

2012. jan. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem, soha!

Volt, hogy házas pasi akart velem kikezdeni, de elhajtottam. Voltak elveim, és ezekhez ma is tartanám magam.

2012. jan. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, egyszer megesett. Az az igazság, hogy a környezetemben, (munkahely, baráti társaság) rengeteg ilyen példát láttam, túl sokat ahhoz, hogy mindent jól lássak. Ezért sem tartott az én kapcsolatom sokáig. A férfiaknak nem kell megromlott házasság ahhoz, hogy félrelépjenek, elég ha otthon a megszokott "állóvíz" van, máris keresnek egy kis izgalmat maguknak.
2012. jan. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyszer ismerkedtem meg egy pasival, de nem lett belole semmilyen komolyabb kapcsolat, 2-3 randi volt az egesz es csok. Azert irom, hogy szerencsere, mert:

- 17 eves voltam es naiv

- a pasi 33 eves volt es egyertelmuen csak a megfektetes volt a celja, ennek utolag orulok, mert pont ezzel riasztott el teljesen

- nem is tudtam, hogy van felesege/gyermeke, nyilvan nem hirdette, utolag tudtam meg veletlenul.


Igy nem is igazan latok semmit sem maskepp, mivel nem tortent igazan semmi es nem is mondott semmit sem a felesegerol, csaladjarol.


Ezen kivul az azt koveto 8 evben sok-sok ilyen-olyan kapcsolatom volt, bevallom, nem bantam meg. De hazas emberrel sohasem volt dolgom.

Egy olyan partnerem volt, akinek volt pici gyermeke (akkor volt egy eves), annyit elmondott, hogy nem voltak parkapcsolatban, par ejszakas kalandbol fogant a gyermek. A srac (kb 26 eves volt akkor) vallalta, minden hetvegen latogatta rendesen, facebook, iwiw tele volt a gyermek kepeivel, sot, 2 eves kora utan magahoz is vette, mert az Anya onkent felajanlotta, hogy atadja a neveleset, idegi problemai voltak.

Egyebent ez is igen rovid kapcsolatom volt, nem gondoltam bele, hogy mekkora sulya lehet annak, hogy a partneremnek van gyermeke, mert O csak a partnerem volt, nem a parom, nem terveztunk hosszu tavra.

2012. jan. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Igen egyszer, azóta a férjem, és a gyerekeim apja.
2012. febr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Bár konkrétan nem történt semmi, de velem jött el éjszaka bulizni, mikor a terhes felesége otthon volt. Jesszus....annyira szégyellem magam. Bár egyértelműen ő kezdett ki velem, de akkor sem lett volna szabad belemennem. Én igazából egyáltalán nem gondoltam a feleségére, nem akartam vele semmi hosszú távú dolgot, nem akartam, hogy miattam hagyja el vagy ilyesmi, de bele se gondoltam mekkora nagy bajt csinálok ezzel. Szóval nagyon sajnálom a dolgot, és hálát adok, hogy végül pár randinál megálltunk és nem bonyolódott tovább a dolog.
2012. febr. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!