Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen iskolát végeztetek el...

Milyen iskolát végeztetek el gyes alatt?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Én sajnos semmilyet, mert nem volt kire hagynom a gyereket. A nagyszülők messze laknak. Most akarok majd elvégezni egy tanfolyamot estin vagy levelezőn, munka és bölcsi mellett talán majd sikerül. Ez így meredekebb, de rajtam nem fog múlni. Ez van sajnos.Ja,egyébként pénzügyi-számviteli ügyintézőt akarom elvégezni, majd utána egy mérlegképes könyvelőit. És te milyen iskolát végeztél baba mellett?
2012. febr. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én a komplett főiskolát közgazdász szakot igaz e-learning alapú képzésen, ez azért nagyon előnyös mert nem kell egyáltalán suliba járni csak vizsgákra, nekem mondjuk az a szerencsém hogy hasonló területen dolgoztam így a tapasztalataimból tudtam meríteni sokszor, de ezzel a módszerrel sokszor nagyon nehéz tanulni ha nem ért az ember valamit.Ehhez kellett két nyelvvizsga egyik felsőfokú amiből már volt középfokúm erre magántanárral készültem fel és a másikhoz középfok erre egy intenzív tanfolyamot választottam. ez volt az első fiamnál most a másodiknál pedig gyakorlatias leszek és megtanulok varrni:) és talán egy harmadik nyelvet is elkezdek mert imádok nyelvet tanulni, de várok még míg nem csak szopizik mert ezekhez már nem elég az otthoni tanulás.
2012. febr. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem el szeptemberben a pénzügyi szakügyintézőt. Még gondolkodok a továbbiakon is, de még van majd másfél évem.
2012. febr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én semmit.Nagyon lusta vagyok,szinte még az ágyat sem bírom megcsinálni.Éppen most szeretném magam összeszedni.
2012. febr. 1. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!