Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék segíteni magamon?

Hogyan tudnék segíteni magamon?

Figyelt kérdés

Terhességem 9.hetétől pihenésre vagyok ítélve. Van egy 14 hós gyerkőcöm, és mivel pihire fogtak, férjem kénytelen volt otthagyni a munkáját, hogy segítsen, ellássa a gyerkőcöt. Igaz főzni felkeltem, de mást a férjem csinált, ő emelgette, pelenkázta, fektette, fürdette a fiamat. Ez kb. 3 hétig ment.

Most pedig közölte, hogy visszamegy dolgozni, oldjam meg valahogy hogy ne kelljen emelgetnem a gyereket, de pihenjek is közben. Hiába mondtam, hogy nem erről volt szó, egyedül nem tudok megcsinálni mindent, hisz bármikor elmehet a baba, ha nem pihenek eleget. De nem érdekli, nem kiváncsi a véleményemre. Ő egyedül eldöntötte, hogy itthagy minket és csak hétvégén jön haza, addig meg csináljak amit akarok.

Anyukám olykorolykor tud segíteni, de nem várhatom el, hogy folyton itt legyen, folyton rohangáljon hozzánk, akár az éjszaka kellős közepén is.

Nem tudom hogyan tudnám megoldani, hogy pihenjek is, de közben lássam el a gyerkőcöt, aki egy örökmozgó.


2009. máj. 31. 13:49
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy jelenleg 15 hetes vagyok.
2009. máj. 31. 13:50
 2/19 anonim ***** válasza:
19%

Mivel indokolta, hogy elmegy?

Csajozik ott, vagy a fizetés kell neki?

2009. máj. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
48%

hat ez nagyon nem szep tole h csak igy magadra hagy, biztosan van valakije, szerintem is...vagy turelmetlen, de legalabb ugy kellett volna visszamennie dolgozni, hogy beszervez valami segitseget


szomszed neni, regi iskolatarsak, baratnok, ismerosok, ismerosok ismerosei, vedono mit mondd, vedd elo a telefonkonyvet es mozgosits mindenkit akit csak ismersz

2009. máj. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%

én viszont azt mondom, hogy le a kalappal,hogy megtehettétek volna, hogy ne dolgozzon a párod 9 hónapig :-O

én nem is kértem volna ilyet, és el sem várnék ilyet. nincs nagyszülő, szülő, tesó, barátnő valaki aki segíteni tudna??


10hkm

2009. máj. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
29%

"én nem is kértem volna ilyet, és el sem várnék ilyet."


hanem akkor?

vetéljen el, mert a pasi másik gyerekét gondozza orvosi javallat ellenére kevés pihivel, mindeközben őúrasága úgy csinál, mintha mi sem történt volna, éli világát? ez csak a nő baja, minek ilyen bénaszerencsétlen, hogy veszélyeztetett lett és nem képes 100%ban teljesíteni ezidő alatt? a ffi meg maga a tökéletesség és csak a gyerekcsinálásból vegye szépen ki a részét a többi nem az ő dolga?

2009. máj. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%

"kedves" utolsó!!!

Nem tehet róla az anya, hogy veszélyeztett terhes, de mi akkor sem tudnánk megtenni, hogy a párom legyen az, aki itthon marad velem. És hidd el, én is ugyanannyira óvom a babám, mint bárki,(2 missed ab után) és a párom is segít amiben csak tud, de nem tudná otthagyni a munkahelyét. ez akkor azt jelenti, hogy csak megcsinálta a gyereket??? kicsit fogalomzavar van szerintem

2009. máj. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%

"én nem is kértem volna ilyet, és el sem várnék ilyet."


ez a mondatod nem azt suggalja, hogy azért nem kérted volna hasonló helyzetben, hogy maradjon otthon Veled és a naggyal, mert szükség lenne a fizetésére, hanem egyéb okok miatt.....szóval, tényleg fogalomzavar van :)


egy pasinak, ha gáz van otthon kutykötelessége megoldást találnia és gyakorolni, nem pedig, mint aki jól végezte dolgát odébbállni, amíg a nő meg nem oldja egymaga

2009. máj. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

én viszont azt mondom, hogy le a kalappal,hogy megtehettétek volna, hogy ne dolgozzon a párod 9 hónapig :-O


ez a mondatom neked mit sugall????

2009. máj. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
16%
Budapesten laksz? vagy ha nem, akkor hol?
2009. máj. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
16%
igen, Bp-en. de ez szerintem részlet kéedés
2009. máj. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!