Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ekcémás babának milyen mosópor...

Ekcémás babának milyen mosóporral mossak, meg milyen öblítőt vegyek? Eddig csak Arielt használtam, de kezd mostmár az is gyanús lenni.

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 04:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi a Gabi baba oblitot hasznaljuk, eleg draga de nalunk bevalt. :) A mosoprok kozul pedig a Tomi kristaly jott be.
2012. febr. 4. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Minden gyerek más, neked kell kitapasztalnod mire nem allergiás.

Én azt szoktam, amikor kész a mosás, akkor még van egy gyorsmosó program(1önítés+1centrifugálás), még erre benyomom a gépet. Így az öblítő is kijöb belőle.

2012. febr. 4. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persil sensitivet használok,és nem használok semmilyen öblítőt!!!
2012. febr. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kerria ***** válasza:
Tomi kristály gélt használok, és öblítőt csak nemrég kezdtem használni, eddig anélkül ment. Most a Coccolino sensitivjét használom, eddig gond nélkül, bár nem is teszek bele rendes adagot, mert azért félek tőle...
2012. febr. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Próbáltad már a foreveres MPD-t? Abban garantáltan nincs semmi, ami problémát okozhat a picurnak. Nem olcsó, de nagyon jó készítmény és szépen is mos.
2012. febr. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én Persil Sensitive-et használok, és Coccolino Sensitive öblítőt, nagyon keveset.


Most rendeltem a kis bőrére bioboltból shea vajat, hogy a gyógyszertári dolgokat kiváltsuk, és nagyon szép a bőre tőle, azt hiszem elhagyhatjuk a napi többszöri testápolózást, ezzel elég lesz napi egyszer :)


Ajándékba kaptam mosódiót, nem tudom, hogy ez mennyire fog bejönni, de ha már kaptam, kipróbálom. Adtak hozzá mosószódát is, meg kis tasakot, használati útmutatót, tippeket. Meglátjuk. Ahogy utánanéztem nem is olyan bonyolult, inkább attól félek, hogy nem tisztítja ki eléggé. Na de meglátjuk.

Ekkor öblíteni vízzel higított ecettel i lehet, amibe 100% tisztaságú illóolajat cseppenthetsz.

2012. febr. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Foreveres termékekből csak alloe vera gélt vettünk, de nem issza meg a gyerek, legalábbis eddig hiába kínáltam neki mindig kiszagolta h ez valami új dolog amit nem szeret...


a mosódión már én is gondolkodtam.

2012. febr. 4. 19:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Dm-es sensitive a babanak, oblito nelkul. De mivel a mi ruhanktol is bevorosodik, ha erintkezik, magunknak persil sensitivevel es dm-es sensitive oblitovel mosok.
2012. febr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tedd a gélt bele málnaszörpbe, édes teába, stb., amit szeret, úgy megissza. Mondjuk natúr gélt én se tudom meginni, nem csoda, ha a gyereknek nem kell... Gyereknek a barackos vagy a berry változatot szoktuk javasolni, azzal nincs gond.
2012. febr. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!