Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen társas játékot ajánloto...

Milyen társas játékot ajánlotok külföldön élő magyar kisfiúnak?

Figyelt kérdés

Unokaöcsémről van szó, még csak 2,5 éves,de nagyon okos, értelmes fiú, nagyon sok mondókát tud, szereti a meséket, szereti az "ülős" elfoglaltságot.

Igazából nem tudom mit vegyünk neki, arra gondoltam hátha van valamilyen magyar társas játék, amit nagy valószínűséggel nem kap meg Amerikában...

Van ötletetek?


2012. febr. 4. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
ne nevess korán
2012. febr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem 2,5 évesen nincs még olyan magyar társasjáték aminek a magyar beszédhez köze lenne. vagy is olyat kapsz neki amit ott is megkapnak csak magyar használatival.


vegyél nekik Bartos Erika könyvet vagy mondókás könyvet.

2012. febr. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi...csak arra gondoltam van valami memória játék például,amin magyar mese figurák vannak, vagy ilyesmi....
2012. febr. 4. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!