Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után is szedem napi 1x...

Szülés után is szedem napi 1x az elevitet, mégis rettenetesen hullik a hajam, térjek át inkább a vasra?

Figyelt kérdés

már 7hónapja szültem,szoptatok,és tényleg nagyon hullik a hajam.Azt olvastam(itt)hogy vas hiányom van.Segítene a maltofer?

vagy nagy baj volna ha az átjutna az anyatejen keresztül a babának?


2009. jún. 1. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szia! valamelyik nap az egyik műsorban volt egy szakértő, aki elmagyarázta, miért hullik a nőknak a haja szülés előtt. a hajnak 3 fázisa van. mikor nő, mikor csak van, és mikor kihullik. terhesség közben a hajnak csak a középső fázisa teljesül. mikor azonban megszületik a Babó, a hajhagymák ismét elkezdik tevékenységüket, csak most egyszerre. ne aggódj, el fog múlni. Táplálkozz egészségesen, és kész.:)
2009. jún. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
bocs, nem szülés előtt, hanem után.
2009. jún. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm szülés után minden hajmosásnál használta a vizes hajára az Aloe First-öt.

3 hét után kinőttek az új hajszálak és leállt a hajhullás.

Nekem a terhességem alatt és előtt is erősen hullott a hajam, én is kipróbáltam és 4 hajmosás után üres volt a fésű fésülködéskor.

Csak ajánlani tudom.

És a babának sem lesz baja tőle...

2009. jún. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A hormonoktól hullik a hajad, nem a szoptatástól! Ezen egy bébivitamin se segít!

Ha aggódsz, inkább menj el dokihoz, az majd javasol olyan gyógyszert, sampont vagy vitamint, amit szedhetsz szoptatás alatt. Készítethetsz egy tesztet is vele, ha arra gyanakszol, hogy vashiányos vagy.

2009. jún. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

Lemaradt, hogy befújta a hajtöveit, tehát külsőleg használta.

2009. jún. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!