Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Seborreás fejbőrre mit tudtok...

Seborreás fejbőrre mit tudtok ajánlani? Most kezdtem a második trimesztert. Rettenetesen viszket a fejbőröm, és hullik róla az a nyavalya.

Figyelt kérdés
Eddig csak a szteroidos krém használt, de ugye az most kilőve!
2011. szept. 16. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nizoral sampon? Terhesen is használhatod, nekem bejött!
2011. szept. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Meg kérdezhetem mióta viszket a fejbőröd?

Én még nagyon az elején vagyok körülbelül 6-7 hetes vagyok, de borzasztóan viszket a fejbőröm, két naponta mosok hajat.

2011. szept. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A gyógyszertárban kapható kénes sampon a neve: Detergens Sulfuratum. Nekem bevált.
2011. szept. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már több éve van ez a problémám sajnos. Nizoral nem jött be :(.
2011. szept. 16. 20:39
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! A kénes sampont lehet használni terhesség alatt? Mert nekem azt mondták, hogy nem.
2011. szept. 16. 20:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok :) Bocsi, hogy csak most írok...


A betegtájékoztatóban nincs benne, hogy nem lehet terhesség alatt használni, én használom. Igaz kicsit aggodalmaskodó vagyok ezért nem minden hajmosásnál, de néha muszáj, mert egyébként megőrülök.


Tapasztalataim szerint a legtöbb gyógyszerre az van ráírva, hogy terhesség alatt nem ajánlott, mégis felírják az orvosok ha valamit kezelni kell. Én már 2 olyan gyógyszert szedek amit terhesség alatt ellenjavallt használni, mégis mindenkinek ezt írják akiknek hasonló problémája van.


Remélem már jobban van a fejbőröd! :)


32 hkm

2011. okt. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, kedves utolsó. Sajnosrémes a fejem :(. A dokim mondta, hogy nyugodtan használjam a szteroidos krémet, mert nagyon kevés szteroid van benne.
2011. okt. 7. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!