Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Milyen a posta kész...

Anyukák! Milyen a posta kész boríték?

Figyelt kérdés

3 darab termékmintát kellene majd elpostáznom pár nap múlva.

3 × 50ml !!! Nem nagyok, kb. 5 centi mind a három magassága.


Belefér?!


Őszintén szólva, sosem postáztam még ilyenbe!

Ez hogy működik?!

Mondanátok róla néhány információt?!


Köszönöm szépen!


2012. febr. 4. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Szerintem belefér!

2012. febr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ehhez külön kell ajánló szelvény (tehát ajánlott levél legyen) vagy ez alapból olyan?
2012. febr. 4. 20:24
 3/4 A kérdező kommentje:

oké, vak vagyok.. benne van a szövegbe :)))))


Köszi Köszi :))

2012. febr. 4. 20:25
 4/4 anonim ***** válasza:

A postakesz boritekbnak tobb fajtaja van, meretre teljesen olyan, mint egy hagyomanyos francia boritek, vagy A5 meretu boritek.

Csak az a lenyeg, hogy ra van nyomtatva, hogy ajanlott, vagy elsobbsegi, stb. Kulon mar nem raknak ra belyeget es ami a lenyeg: nem merik le a sulyat.

X forintba kerul, te azt kifizeted es annyi mindent pakolsz bele, amennyit birsz meretileg, a suly nem szamit.

Azaz lehet, hogy jol jarhatsz, ha kicsi, de sulyosabb dolgot kuldesz, mert lehet, hogy a hagyomanyos suly alapjan torteno feladassal mondjuk 500 forint lenne, viszont belefer egy 200 forintos postakesz boritekba es akkor csak annyiba fog kerulni. (arakat nem tudok frisset, csak irtam most valamit)

igy neznek ki kb:

[link]


Ajanlott szelvenyt kell kitoltened hozza, mert a szamot ugyanugy a postas ragasztja ra a boritekra is, a szelvenyre is es visszakapod a szelvenyt.

Igy ezt postaladaba dobni nem lehet.

De a tobbi postakeszet, peldaul elsobbsegit, simat lehet dobni postaladaba, nem kell beadni szemelyesen.

2012. febr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!