Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A harmadik gyerek születésének...

A harmadik gyerek születésének napjától érvényes az 50 %-os kedvezmény a közétkeztetésben?

Figyelt kérdés

Hogyan kell ezt jelezni/kérni az intézményben, kell a születési anyakönyvi kivonat vagy más?

Azért kérdezem, mert pár hónap múlva születik a kicsi, és én eddig is ki voltam akadva, hogy mennyire drága az oviban az étkeztetés, de ma bejelentették, hogy februártól még drágább lesz. :o( Választásunk ugye nincs, viszont szeretném majd minél hamarabb intézni, hogy legalább féláron kapjuk...


2012. febr. 6. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legtisztább ha felhívod az óvodát és megkérdezed. Ők biztos pontosan meg tudják neked mondani.
2012. febr. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, majd megkérdezem szóban, jövő héten kell fizetni az ebédet, csak most elszomorodtam ezen rendesen, azért érdekelt...
2012. febr. 6. 14:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem már szóltak az irodán az oviban, hogy ha majd megszületik a pici, féláron jár a nagynak a kaja. Rendesek voltak. :-) De azt nem mondták, mi kell hozzá, gondolom, születési anyakönyvi kivonat elég lesz.
2012. febr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!