Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha veszélyeztetett terhesként...

Ha veszélyeztetett terhesként vagyok itthon, mi alapján számolják a tp-t? Az előző évi jövedelem?

Figyelt kérdés
120.000.- lett a bruttóm,de ha az előző évet nézik a rengeteg túlórám miatt jobban járnék.
2012. febr. 7. 12:05
 1/2 remzinger válasza:
Ha 2012-től vagy táppénzen, akkor a 2011. évi átlagjövedelmedet fogják táppénz kiszámításakor figyelembe venni!
2012. febr. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem akarlak megbántani de én épp nemrég tettem fel egy kérdést táppénzel kapcsolatban.nem fogod tudni kiszámolni mennyit kapsz mert én most kaptam több mint 10 ezerrel kevesebbet.de van olyan aki 22 ezerrel!!!kapott kevesebbet.ugyhogy kár számolni.
2012. febr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!