Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » GYED-ről visszamenőleg hogyan...

GYED-ről visszamenőleg hogyan lehet lemondani? Le lehet egyáltalán? Nyilván visszafizetve azt.

Figyelt kérdés
A hónap elejétől álltam munkába. Erről tájékéztattam az illetékes szerveket, hogy ettől a naptól nem kérem a GYED-et. Azonban előre nem akarták kiadni a felhalmozódott szabimat, most viszont azt mondták, jobb lett volna szabin lennem január elejétől. A könyvelő azt mondta, vissza tud nyúlni január elejéig, hoyg akkortól már szabira vegyen fel. Kérdés, hogy ha pl. január 9-én címeztem egy levelet az OEP-nek, hogy 02.01-el nem kérem, tudok nekik most címezni egyet, hogy akkor ezt a dátumot írtam, azonban mégiscsak munkába álltam (szabik kivételével) pl. egy nappal az előző levelem megcímzése után?
2012. febr. 7. 22:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!