Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mindennap mosok, mosogatok,...

Mindennap mosok, mosogatok, pakolok mégis kosz és kupi van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg a családod, hogy vigyázzanak jobban a rendre és a tisztaságra.
2009. jún. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
hát ha van ygereked akkor semmit sem tudsz!nekem9hónapos a fiam,holdkompal közlekedik,és 2perc allat ojan rumlit tud csinálni...
2009. jún. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lazíts! én is sokszor így érzem de tudom már tapasztalatból, hogy ahol egy kisbaba van, ott nem lehet tökéletes rend (nekem az gyanús, ha minden puccban van, mert akkor ugyan mikor van idő a gyerekre). Persze azért nem árt, ha legalább első látásra úgy tűnik, hogy rend és tisztaság van, de nem szabad belemenni abba, hogy örökösen a pakolászás és a takarítás kösse le azt a kevés idődet, amit a baba mellett esetleg pihenésre, vagy csak magadra tudsz fordítani.
2009. jún. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj,más is igy van:-)

Én is néha idegeskedek emiatt,aztán Párom mindig meggyőz,h nyugi,majd szép lassan minden megoldódik..

És igaza van....

De tényleg én is igy vagyok,mint Te:-)

2009. jún. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
en szereztem egy bejaronot, hetente 1x takarit es pakol. inkabb kifizetem, mert nem birtaam a kaoszt, de nem tudtam tenni sem ellene. allandoan feszult voltam es ideges, nekem megeri
2009. jún. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nincs kit megkérni, hogy vigyázzon, mert ketten vagyunk napközben itthon az egy éveskével, este jön meg apa.

Nem vagyunk nagy kupicsinálók és mégis.


Mennyi díja van a bejárónőnek? :)


akkor megnyugodtam, de már falramászom...már a szekrényembe se tudok rendet tartani, mert nincs már ahhoz sem erőm,hogy a száraz ruhákat mindig rendbe berakjam, amikor meg rohanunk,a kkor meg mindent kidöntök :((

2009. jún. 2. 13:02
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok!

Ez esetben kitartás!:) hamarosan könyebb lesz meglátod, addig meg ne ezen idegeskedj!


Nálunk az is a játék része, hogy mindent a heyére kell pakolni a manónak!

2009. jún. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Lassits egy kicsit, és mindenre lesz időd. Egy nap csak egy sarkot takarits ki, vagy egy adag ruhát tegyél be, vegyél ki a mosógépből. Tűzz ki apró célokat, és menni fog! Mindig eggyel több dolgot fogsz tudni csinálni. Mi is ugyanigy voltunk, mint ti, most lassan 18 hónapos a kislányom, és most tudom elmondani, hogy igen, meg tudok főzni ideggörcs nélkül, nem ordit a gyerek a fülembe, mert nincs türelme kivárni, mig keverek egyet a kaján. Együtt takaritunk, együtt teregetünk, szedjük össze a mosnivalót, söpörjük a padlót. Bevonom mindenbe, igy nem unatkozik. Sok sikert, kitartást!!!
2009. jún. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nem vagy egyedül!Nekem itt a 3 hós és egy 5 éves gyerkőc.Nálam is néha besegít a komaasszony anyukája,persze pénzért.Néha anyu és anyósom is segít.De most már nem érnek rá annyit.Én is igyekszek, de pl. jön egy esős idő és megáll az élet.A kiterigetett ruhák csak áznak, a szennyes meg csak szaporodik...Fel a fejjel!Lesz majd jobb is.Ezek életünk egyik legszebb időszakai, ne rontsuk el csak azért mert egy kis rumli van.
2009. jún. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele!

Nálunk is így van! Majd megnől a gyerek aztán minden ott lesz ahova letetted! Hogy fog majd ez hiányozni! :)

Milyen jó kis sztorik, emlékek lesznek majd ezek, utólag, sok év távlatából!

Úgyhogy ha mindent megteszel, márpedig ahogy olvasom megteszel, akkor ne foglalkozz semmivel.

Én szoktam olyat csinálni hogy nem érdekel semmi egy két napig, csak ami a leglényegesebb, meg a gyereknek és lazítok, aztán két nap alatt cakkba vágok mindent és tart kb öt percig, de akkor szebbnek látom két nap káosz után. De azért ne olyan durva dolgokra gondolj azért! :)

2009. jún. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!