Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha 2*1 gyermek szoptatása...

Ha 2*1 gyermek szoptatása után lóg a mellem, mit tehetnék, hogy ne így legyen a plasztikán kívül (ezt nem szeretném)?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 09:31
 1/10 anonim ***** válasza:
semmit..
2012. febr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Max annyit, hogy veszel egy jó kis melltartót így ruhában nem látszik, de ha pucér vagy akkor mindegy. Nem lehet edzeni sajna (max a mellizmokat, de attól még lógni fog :()
2012. febr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

hát, a ruha az még nem is frusztrál annyira...inkább a meztelenség...na meg a férjem....nehogy valamilyen toppmellű nőre áhítozzon, még ha tudat alatt is...:(

egy lógó mellű nő gondolom nem olyan vonzó a férfiaknak, mint egy "hetyke" töltött, kerek,feszes, magas állású

:(

bár a férjem azt mondja, nem izgatja


de ki tudja mi lesz 10 év múlva..:(

2012. febr. 10. 10:32
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha hízol picit feszesebbnek fog tűnni de ugyanúgy fog lógni, én megplasztikáztattam hitelre , nem bántam meg, a két bőrzacskó helyett csináltak természetes esésű gyönyörű ciciket,eltelt azóta hét év, most várom a második gyerekemet a cicik még most is szépek és nem lógnak pedig nem hordok melltartót mert nem szeretem.Észre se venni, hogy nem igaziak, mivel csepp alakú inplantátum van benne, totál más mint a kerek.Szóval ezen kívül semmi nem fogja megoldani...hidd el én nagyon nem akartam eleinte, tornáztam , mellerősítő gyakorlatokat végeztem de semmi..nem volt olcsó de más a kocsiját fizette havonta részletre én meg tízezret minden hónapba a mellemre..van egy szépészeti műtéteket finanszírozó szolgálat, a medicredit, felhívtam őket és két nap múlva már jött az üzletkötő, nem volt igazolt jövedelmem sem mert nem voltam bejelentve így kellett két kezes és kész, ha lett volna melóm akkor azok se kellettek volna, a többit azután a doki és ők intézték, doki küldte nekik az összegről a tájékoztatást utalta a medikredit neki és innentől egy héten belül már meg is csinálták.
2012. febr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mennyi volt? Én is szeretnék majd olyasmit amit leírtál (a kerekektől frászt kapok, de a tiéd szép lehet/bocsi/:))
2012. febr. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hét éve volt 650 ezer , Debrecenben dr. Fábián csinálta, itt a honlapja,

[link]

és olyan implantátum amit soha nem kell kicserélni, azért volt ilyen drága, abba az időbe egy normál amit cserélni kell hat évente az kb 200-300-ba került nála. megérte az ára, minden éven ellenőriztetem, szépen benőtték a szövetek és teljesen a részemmé vált, nem kitapintható és nagyon visszaadta az önbizalmamat, szoptatni is fogok tudni, már most van előtejem pedig még van pár hét hátra szülésig.. és a férjem imádja, büszke rá:)) addig is szerette és ő volt a legjobban ellene, de mára ez megváltozott, már örül neki, mert látja, hogy engem is mennyire boldoggá tesz:)

2012. febr. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ha nincs implantátum, akkor is meg lehet emelni?
2012. febr. 10. 11:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen meg, nézd meg a honlapján a galériába a felvarrás utáni képeket, csak sajna az nekem nem lett volna elég mivel két lógó bőrzacskó volt csak a mellem helyén.Sokat fogytam szopi és terhesség után, ki kellett tölteni valamivel de ha te kb egy súlyba mozogsz és nincs nagy ingadozás akkor neked elég a felvarrás.
2012. febr. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hú nagyon szép képek vannak fent. Nekem is az emelés a szimpi, igaz nincsenek nagy melleim, de nem is akarnék nagyobbakat csak formásokat :)
2012. febr. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs más megoldás csak egy jó doki. Unokahúgomnak is ilyen gondja volt és rászánta magát a műtétre a Virányosi klinikán dr. Pap Péter csinálta neki, nagyon jó és kedves orvos.
2012. febr. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!