Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 4D ultrahangon a Savoya...

4D ultrahangon a Savoya parkban? Bp. XI. ker.hunyadi J. u. Milyenek a tapasztalatok? Szeretném a legjobb helyet kiválasztani. Ahogy itt olvasgatom a legtöbben a 4D Genesist javasolják. Ne is keresgessek, menjek oda?

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én a 4D genesisnél voltam,és nem bántam meg!Pedig a Savoya közelebb lett volna.De én a sok hozzászólás miatt döntöttem mellettük,amiket különböző oldalakon olvastam.És az sem mellékes,hogy 1 rosszat sem találtam róluk.Szerintem menj Te is a genesishez!Nem fogod megbánni!
2009. jún. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A szomszédom a Savoyában volt és tök jó volt ott is csak a zene állandóan akadozott közben.2-szer is voltak és mind a kétszer akadozott.Én Érden voltam.Ott 10500 ft,cd-vel és egy nagy színes képpel együtt.De viszont nincs alatta zene:(

Szerintem ha már rááldozzátok a sok pénzt akkor a legjobb helyre menjetek,nem fogjátok megbánni.

2009. jún. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat,igen én is így gondolom,hogy a legjobb helyre szeretnék menni :-)
2009. jún. 2. 22:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne gondolkodj, menj a 4dgenesishez! ;)

Most komolyan! Én először máshol voltam, de nagyon megbántam! Másodjára a genesishez mentünk, és remek volt! Legszebb élményem a terhességem időszakából!

Ezen kívül annyira alaposak, h csak lestem! A fogadott dokim nem nézett meg minket ennyire aprólékosan!

Nem fogod megbánni, ha hozzájuk mész!

Sok sikert!

Üdv: 7 hós baba anyukája

2009. jún. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm,7 hónapos baba anyukája :-)

Oda fogok menni

még azt kérdezném,hogy kb.a 26.-27. hétre gondoltam,Te mikor voltál?

2009. jún. 4. 10:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szívből ajánlanám a Genesis helyett a Kárpát u mindkét rendelőjét a Kleopátra-házat és a Dr. Szöszit. Én megjártam a Genesissel, mert nem vették észre, hogy ciszták voltak a pici buksijába. Igaz már felszívódott, de nagyon aggódtam. Szerencsére nemsokára szülök. A Kárpát u. mindkét rendelője nagyon elegáns, hihetetlen kedvesek, remek munkát végeznek és a színes fotóról nem is beszélek. Amikor nyűgös vagyok, mindig ezt nézegetem.

Tényleg Budapest legjobb rendelői!

2010. jan. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem vették észre a cisztákat, mert valószínű, hogy akkor még nem voltak ott. Ezek a ciszták egyik percről a másikra alakulnak ki, és az eltűnésük is ugyanilyen gyors!

Egyébként nálunk észrevették a Genesisnél. Nagyon alaposak voltak. És ők Budapest legjobbjai!

2010. jan. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!