Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik a legjobb munkaerőközve...

Melyik a legjobb munkaerőközvetítő cég? Tapasztalatok, észrevételek! Az Eway centerről mit tudtok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 19:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyik se! Eway-nél 1x voltam, de elég is volt. Úgy akartak dolgoztatni, hogy nem volt szerződés meg semmi. Hívogattam a csajt akivel beszéltem, de szinte el se lehetett érni, mert lett volna pár kérdésem. Úgyhogy másnap el se mentem oda ahova fölvettek. Másnap du.-án hívtak az eway-től, gondolom azért, hogy miért nem mentem el, de nem vettem föl nekik. Letojtam ezek után./két körös interjú,először az eway, utána a bank,ahol kis tizenéves fruskák interjúztattak,és ők döntöttek,végül fölvettek de azért ne hogy már egy tizenéves kis csaj parancsolgasson nekem/

A többi munkaerő közvetítő: meghirdetik az állást, de élőben meg teljesen mást mondanak. Annyi idióta tesztet töltögetnek ki veled, tök értelmetlen az egész. Letesztelnek telefonon, online feladatot küldenek, majd utána interjú és szintén megint teszteket töltesz. Fiatal hr-es csaj, bele köt még a cv-be is, miért ezekt és így írod le. Mivel szakmai cv-t várnak, azt írod le bővebben ez evidens lenne... még én oktattam ki őt, hogy ezt nem tudod? :)

2010. okt. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!