Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jártatok így már a Pennys...

Jártatok így már a Pennys betéttel?

Figyelt kérdés

Vettem a múltkor is ilyen Inti rendes betétet, ami nem olyan hosszú fajta és tök szupi csomiba volt belül, egyesével lila csomiba volt és illatos volt, most meg vettem megint ilyet és most meg direkt néztük hogy jó feliratú legyen, a rövidebb normál méretű, erre hazajövök, kibontom, hát a szép illatos csomi nem volt, de pechemre mind olyan extra hosszú méretű. aztán kétszer is megnéztem kívül a csomit nem e én vagyok hülye de nem.

úgyhogy a múltkor is meg most is hibás csomagolás volt szerintem vagy nem tudom. De így mehetek venni másikat!

Ja és azért írtam ide mert mivel anyukák vagyunk így betétet használunk, és talán több időnk van olvasni mint más nőknek!


2009. jún. 2. 20:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!