Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik elvetették a gyerekeüket...

Akik elvetették a gyerekeüket milyen volt? Megbántátok utánna?

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 16:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom,hogy ez a szex kategóriába tartozik.
2012. febr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

sajnos a mai világban nehéz felnevelni egy gyereket. főleg ha már van 1 vagy 2 vagy több, és ez nem tervezett volt. nekem nincs, de majd akkor szeretnék csak ha van is miből felnevelnem (munkanélküli vagyok)


anno megtudtam hogy anyum elvetett egyet, elég furán érzés volt. van egy nővérem, nem tudtak volna még egyet felnevelni. megértem, de nem volt jo érzés utánna, pedig már 20 körül voltam mikor megtudtam.

2012. febr. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Felelős döntés volt,és nem bántam meg. Nem tudtuk volna tisztességesen felnevelni.
2012. febr. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántam meg. Nem volt jó érzés, de akkor és ott ez volt a legésszerűbb döntés, és így, 17 év távlatából is ezt mondom.


36N

2012. febr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Anyumnak volt abortusza, szörnyen megviselte.

Ő meg akarta tartani, de sajnos rosszindulatú daganata volt (hormonalapú csomó volt a mellében, pont azért vette észre, mert várandós lett, és a daganat megnőtt). Megtarthatta volna, de akkor nem kezelhették volna a gyerek megszületésééig - és azért emlőráknál a 9 hónap már halálos. Ha pedig kezelték volna, akkor a baba született volna betegen. Én 14, az öcsém 6 éves volt.

Szegényt nagyon sajnáltam, mert igaz, hogy véletlenül becsúszott gyerek lett volna, de megtartották volna, ha nem ez a helyzet. Már most öt éves lenne:)

2012. febr. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

szerintem,

- ha fiatalok vagytok , ilyen 17-18,

- vagy esetleg 20 éven felülik, de még fősuli egyetem, és egyikőtök sem dolgozik

- vagy csak egyikőtök dolgozik, és mind a ketten otthon laktok szülőknél

- vagy ha nem dolgoztok, és a szülők, családotok sem olyan h oda gyerek nem kéne...

- vagy a nagy anyagiak...akkor nem szabad!


Kell egy biztos hely, vagy otthon anyuci apuci melél ha valahogy ott össze tudtok költözni egy tetőtérbe pölö, és dolgozik is az egyikőtök és jól is keres legalább egyikőtök akkor igen..

2012. febr. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
20 vagyok de már férjnél mindaketten nagyon jól keresünk a párom üzletember van külön házunk emeletes
2012. febr. 11. 16:54
 8/13 anonim ***** válasza:

jó korán házasodtál..nem mondom....


én azért pár évet vártam volna....

(habár én nem hiszek benne de ez mellékes)


Háát ezek szerint megvan mindenetek....ház, pénz, biztos szeretitek is egymást....te döntesz!

(de olyan 3-4 évet én várnék még a helyedben)

2012. febr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
anya is 20 évesen szült engem
2012. febr. 11. 17:24
 10/13 A kérdező kommentje:
a párom nagyon szeretné de én nem tudok dönteni
2012. febr. 11. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!