Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik prostival vesztették el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik prostival vesztették el a szüzességüket. Megbántátok? Vagy könnyített a helyzeten?

Figyelt kérdés
20/F vagyok. A flörtölés nagyon megy, akár szép lányokkal is, de egyszerűen nem tudok ezen túl továbblépni. És valahogy úgy érzem egy prosti le tudná venni ezt a terhet a vállamról, és utána sokkal könnyebben menne.
2011. nov. 2. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Használd a keresőt, mert mostanában egyre gyakrabban teszik fel ezt a kérdést.

A következő válaszokat fogod kapni:

- még fiatal vagy, előtted az élet

- várd meg az igazit (ha egy 30 éves korodig tart akkor, addig)

- az én szememben nagy csalódás lenne, ha a fiú, aki tetszik nekem prostival vesztette volna el

- nagyon megfogod bánni, mert...

- eddig rossz helyen keresgéltél

2011. nov. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 21 vagyok és én is komolyan fontolóra vettem már a témát...
2011. nov. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"Használd a keresőt, mert mostanában egyre gyakrabban teszik fel ezt a kérdést."


Ezeket a válaszokat akkor adják, ha azt kérdezném, hogy "Gond lenne-e, ha prostival veszteném el?" Én konkrétan az ezen gondolkodó, vagy ezen áteső csoportot kérdeztem.


"- még fiatal vagy, előtted az élet"


Ezt már így 20 évesen is egyre kevésbé érzem így.


"- várd meg az igazit"


Nem vagyok romantikus alkat, nem barátnőre vágyom, hanem szexre. Csak van ez a gát, amit magamtól nem tudok ledönteni.


"- az én szememben nagy csalódás lenne, ha a fiú, aki tetszik nekem prostival vesztette volna el"


Természetesen letagadnám.


"- nagyon megfogod bánni, mert..."


Ezt nem tudom megmondani, lehet igen, lehet nem. Az biztos, hogy a saját döntéseimen, nem szoktam rágódni, elfogadom őket, mert abban a helyzetben szerintem az volt a helyes döntés.


"- eddig rossz helyen keresgéltél"


Legkevesebbszer próbálkoztam bulikban, diszkóban.

2011. nov. 2. 19:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

nos én ilyen vagyok.

az volt a helyzet, hogy sokáig nem jutottam sehova a lányokkal. haver csajjal jutottam pettingelésig elég sokszor a közös sörözések közben. nem volt elég komoly a kapcsolat ahhoz hogy tovább vigyem. így utólag elég hülye voltam. aztán meg sok évig semmi nem jött össze.


Így alakult ki, hogy szűzen diplomáztam. aztán valahogy sikerült össze jönnöm egy 16 éves kiscsajjal. ölelgettük egymást egy évig, úgy volt hogyha majd ő is betölti a 18at akkor majd szexelünk, ezt én tiszteletben tartottam. csak aztán nem bírta ki a kapcsolat addig. na akkor már eléggé bennem volt a nyomás, hogy akkor megszabadulni a szüzességtől akár egy éjszakással is. (korábban csak kapcsolatban akartam.... túl rendes ember voltam)


szóval uzsgyi le a buliba. több egymás utáni buliban is rákérdeztek csajok hogy szűz vagyok e. Na mondom magamba mi ez, rám van írva? akkor döntöttem el hogy akkor irány a prosti. Mert hát úgy is ott a gumióvszer, félni nem kell. iszonyatosan izgultam, szegény prosti csaj alig bírt velem, én meg azon izgultam, hogy nehogy véletlenül a fenekébe dugjam :)


Na az a lényeg, hogy nem bírtam a csajban elsülni, és ez még legalább fél évig így volt. (akkor már barátnővel sikerült azért. )Szóval a gátlások nem oldódnak azonnal.


Viszont a szüzesség elvesztése után teljesen felszabadultan éreztem magam, és elmentem az első kiskocsmába inni egy sört, és felfogni hogy nem vagyok szűz.


És igen, azóta minden könnyebb. sokkal magabiztosabb vagyok. nem izgulom magam agyon a nőügyeken, volt már azóta barátnő is, aki mellett ott aludni is sikerült.


Ja, egyébként jól nézd meg, milyen prostinak adod oda. Huncut mosolygósat válassz, akinek kedves a hangja a telefonban, és nem bordélyházban vagy night clubban van, hanem a saját szobájában fogad. és jobb ha 1 órát választasz, mert akkor nem kell semmit elsietni. úgyis bénázgatni fogsz egy kicsit... legyen rá idő.


üdv. 26/pasi

2011. nov. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem értem miért más,ha lefekszel egy prostival.akinek megy a csajozás,annak amúgyis megy... ez a nagy vízválasztó?:D ha eddig nem sikerült továbblépni,a prosti után se fogsz tudni szerintem...
2011. nov. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%

Hülyeség, megbánod!

Nincs abban semmi poén!

Ennyi erővel otthon is megoldhatod, az is érzelemmentes.

Az első azért legyen emlékezetes.

Ne egy cafat, aki előtt ki tudja kiben volt, kinek a g*cijével telitett szájával csókol! Pfujjj!

2011. nov. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na akkor én is megosztom a tapasztalataim, ahogy előttem mondták, a prostitól nem fogsz tudni jobban csajozni, ugyanúgy nem fogsz tudni tovább lépni. Már ha akarsz egyáltalán.


Mindenesetre egyik ismerősöm volt urvánál, és ennyi nem volt semmi változás. Elvileg jó volt, de nem cifrázta túl, tök jó fiatal csajszi volt. Leszopta meg dugtak. Csaja azóta sincs, és nem nagyon változott. Ettől függetlenül szerintem el lehet menni, bár a ló túloldalára se kell átesni hogy ezerrel járni prostikhoz mert hát másképp nem megy, mert többek közt urva drága.


Dolgoztam egy darabig raktárban éjszaka. Beszélgettünk, jóban voltunk, és néha kérdezgették mikor csajozok meg ilyenek egyszer rávágtam "na adj pénzt és megoldom" erre "aaaa, milyen hozzá állás már ez" én meg gyorsan hozzátettem hogy nem arra kell hanem randira. És végül is igazuk van, ez tulajdonkép menekülés szerintem, hogy inkább feladod, de érthető.


És én is így voltam, főleg miután ugye ismerősöm is volt, akkor elkapott a gondolat és csomó oldalt néztem, rosszlányok stb. meg blackcat, meg volt biszex pár is. Ez tartott egy jó darabig, össze vissza olvasgattam, meg fantáziálgattam meg olyan álmaim voltak pl., hogy a semmiből az ajtó előtt vagyok, bementem és nem is szexeltünk csak beszélgettünk, de tök nyugodt meg jó érzés volt, nem is fizettem meg semmi minta már tök rég ismertül volna egymást, aztán meg már egy másik helyen ágyban feküdtem egy csajjal aki már aludt, de tudtam hogy csókolóztunk. Aztán szép lassan elmúlt. Azt most elvagyok.

2011. nov. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!