Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan lehet eldönteni, hogy...

Hogyan lehet eldönteni, hogy a szülés után ami a hasamon maradt az háj vagy a kinyúlt bőr?

Figyelt kérdés
Tudom,nagyon hülye kérdés.Teherbeesés előtt 44 kg voltam,szülni 70 kg-mal mentem,most 47 vagyok.Ha lehajolok lóg a hasam,állva nem.Elmúlik ez valamitől?
2012. febr. 11. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem olyan hülye kérdés. :) Én sem voltam túl nagydarab (bár nálad vagy 5 kilóval több a versenysúlyom), és tornáztam is terhesség alatt/után is, mégis most, évekkel a szülés után, nem olyan a hasam, mint volt előtte. Vékony vagyok, izmos is (többé-kevésbé), de lássuk be, nem szívesen hajolnék le bikiniben, mert másképp gyűrődik a bőröm. (A köldökömről nem is beszélve, ami régen szépen be volt húzódva, most meg látszik az „alja”.

Node, az évek során hozzászoktam. A gyereket kell az embernek maga elé állítani, hogy eltakarja. ;)

2012. febr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem hulye kerdes, foleg mivel a bor nagy reszben zsir, igy ha az egyikbol sok van (mert ugye kinyult), akkor a masikbol is tobb van, mint volt. Tudom, ez most hulyen hangzik.

Az viszont ugye egyaltalan nem mindegy, hogy mennyi zsir van a borod alatt.

Minel jobban rancolodik, elvileg annal kevesebb, mertha tobb zsir van, akkor az jobban kiteliti a borodet, akkor nem lesz annyi fodrocska, inkabb kevesebb, viszont nagyobb.

Egyebkent ugy tudod meg megnezni, hogy osszecsiped a borodet azon a reszen, kicsit megnyomod es latod, hogy milyen vastag zsirreteg van alatta. Ha vastag, akkor bizony van felesleges zsir is, ha vekonyabb, "lotyogosebb", akkor inkabb az csak a borod.


En vekony vagyok, sportolok rendszeresen, sulyom valtozatlan, a centik nem valtoztak a lanykorihoz kepest. Nekem konkretan a hasam is kockas, neha jobban, neha kevesbe, de a borom nem olyan feszes, mint lanykoromban volt, de nem sirom vissza, mert kihordtam ket gyereket, ugyhogy ez termeszetes. Nekem is rancosodik, ha elore hajolok, vagy epp ulok, persze, nem vagyok ra buszke, nem tetszik ugy igazan, de ruhaban peldaul semmi nem latszik ebbol, meg teljesen szuk ruhakban sem, igy nem is panaszkodom, jo, hogy megusztam ennyivel.

Es valtozni sem fog ez mar, nalam biztosan nem, mert mar ket eves lesz a kisebbik gyermekem, en sem leszek fiatalabb, ugye minel idosebb valaki, annal kevesbe feszes a bor. En normalisan etkezem, heti 4-5 alkalommal sporotolok, ha eddig nem feszesedett vissza teljesen a borom, akkor mar ezutan sem fog. Foleg, hogy meg szeretnenk egy babat. :)

Szoval ez van.

2012. febr. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Akkor ez van,ezt kell szeretni :)
2012. febr. 12. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!