Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 40. hétben lévő kismama...

40. hétben lévő kismama vagyok és a terhességem 4. hetétől Clexane 0,6 ml-es injekcióval szúrom magam napi egyszer. A szülés után még 6 hétig kellene magam szúrni, de nem tudják eldönteni, hogy az injekció mellett szoptathatok-e vagy sem!?

Figyelt kérdés
A haematológusom szerint simán, a csecsemősök szerint semmi estre sem.
2009. nov. 30. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Császár után is sok anyuka kap ilyen szurit és eddig én még olyat nem hallottam, hogy ne szoptathatnának emiatt.

Egy barátnőm pl. biztos, hogy szoptatott mellette.

2009. nov. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én is a terhesség alatt adtam magamnak ezt a Clexane szurit. Nekem is azt mondta a dokim legalább 6 hétig a szülés után még kell használnom.

Császár után 5 napig kaptam a korházban, és aztán a professor és az orvosok eggyetértésével, már nem kellett folytatnom.

Gondolhatod, mennyire megörűltem a hírnek, amikor vizitnél közölte a doki. A SZnt Imrében szültem.

Úgyhogy van ilyen is, hogy nem látják szükségét az orvosok, a szülés utáni vérhígítónak.

2009. nov. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én kaptam szülés után 3napig,senki megnem emlitette,hogy nem lehet mellette szoptatni.Viszont a barátnőmnek nem engedték,ő tovább kapta szülés után.Megoszlanak a vélemények.
2009. nov. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Császáros voltam, 5 napig kaptam a kórházban és utána még 3 hétig kellett magamnak itthon adni. Nekem senki nem mondta h nem szabad.
2009. nov. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia.Én is szúrtam magam a 36.héttől.1 hónapos a baba és szoptatok.
2009. dec. 1. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja.Nem megy át a tejbe,tehát nem értem miért ne szoptathatnál.
2009. dec. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm mindannyiótoknak a válaszokat!

Remélem, szoptathatok majd én is, ha megérkezik a kislányunk!

2009. dec. 1. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!