Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Nincs időtök főzni?

Anyukák! Nincs időtök főzni?

Figyelt kérdés

Én már 2 hete rátaláltam egy ételfutárra, és onnan hordatom a kaját. Nagyon finom és olcsó is. Egy csirkemellpörkölt galuskával mondjuk 320 Ft. Nem is főztem egész múlt héten. De volt meleg kaja, így apa se mondhatta, hogy nincs mit enni:))

Nem reklám akar lenni, csak gondoltam megosztom veletek, mert tényleg nagyon finom, pedig az én párom nagyon válogatós, de még ő is az mondta, hogy ez igen.

www.telfood.hu


2009. jún. 3. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük! Ha úgy adódik ki fogjuk próbálni!
2009. jún. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is épp most eszem az étteremből rendelt kaját :)
2009. jún. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én minden nap főzök.A férjem imádja a főztöm és nem nagy fáradtság.
2009. jún. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a 81 éves Dédi főz, imádja, így nekem szinte sose kell... :-))
2009. jún. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kösz! Most már tudok főzni a gyerektől, de mikor kicsi volt, neccesebben ment a dolog...
2009. jún. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mig kicsi volt én is úgy rendeltem, de a férjemnek nem igazán izlett, hozzáteszem nekem sem, de a kicsi mellett nem volt könnyű. Most hogy már "nagylány" és azt eszi amit mi, nem rendelek, mert azt szokja meg amit, én főzök, nameg legalább tudom mi van benne. Ha nehezen is, muszáj időt szakitani a főzésre is.
2009. jún. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy megmutattad, ennél kevesebb pénzből szerintem én se tudnék egy normális ebédet főzni, pláne nem egy adagot. Szerintem fogok tőlük rendelni. Annak külön örülök, hogy Pécsre is lehet rendelni :)
2009. jún. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szia!

én is innen rendelek és nagyon meg vagyok elégedve!finom és olcsó, olcsóbb, mintha én főznék itthon sok minden

persze nem a sajtos makaróni :)

de legalább változatos

2009. júl. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Akkor jó étvágyat neked is.

2009. júl. 8. 16:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia ! Köszi, hogy írtál, mi ma rendeltünk először, finom volt. Pár hétig fel is függesztjük a főzést, most is inkább alszok egyet, nehéz lesz az éjszakai műszak... :)
2009. júl. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!