Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen véleménnyel vagytok a...

Milyen véleménnyel vagytok a Tesco babakocsikról?

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 13. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Sz*r minőség. Nyikorog, az ülés hamar érik, megy mindenfelé, a kerekei kijárnak. Lehet hogy csak az enyém volt ilyen, de barátnőm is megszívta egy másik tipussal. Inkább teszek hozzá még 2 ezret és veszek egy rendeset.
2012. febr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olyan mint egy játék babakocsi, de komolyan! Én nem tenném bele kislányomat, inkább spórolok még ár ezer Ft-ot, és veszek egy komolyabbat.
2012. febr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk van egy az autóban.Kicsi az autónk,és a másik kocsink drága volt és nagy,azt sajnáltam bevágni a kocsi csomitartójába.A célnak tökéletes voltha elfáradt vagy "nem volt lába"és nem volt hajlandó jönni beleraktam,most akarom eladni.
2012. febr. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyet vettem. Két ikerkocsink is van, egy kisebb esernyőre csukható sport meg egy nagy is. Az üzletekben sok helyen nem férek el a sorok között, már ahova egyáltalán az ajtón bejutok... Ezért vettem két ilyen kis kocsit, így férjemmel vagy Anyuval ha megyünk valahova, kényelmesebben elvagyunk egy- egy kis kocsival. Én eddig meg vagyok vele elégedve! :-) Nagyon könnyű, egyszerűen és gyorsan lehet nyitni és csukni.
2012. febr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van, és imádom. A kocsiba tárolom, kis helyen is elfér. Teljesen megvagyok elégedve vele.
2012. febr. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!