Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Debrecenben tudtok gyermek...

Debrecenben tudtok gyermek bőrgyógyászatról? Esetleg valakit ajánlani?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 17:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

a klinikán biztos van bőrgyógyászat

érdeklődj telefonon ! (deoec)

2012. febr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A Bajcsyra gyerekek is járnak. Bálint Ágnes főorvosnőt tudom ajánlani, bár azt nem tudom, hogy konkrétan gyerekekkel is foglalkozik-e, de szerintem igen. Fiatal, kedves.
2012. febr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Az a baj,hogy állitólag sokat kell várnia klinikáén,időpontra,de holnap felhivom,a klinikát is,és a másik bőrgyógyászatot is.Ha sokára adnak időpontot,marad a magán..
2012. febr. 15. 22:21
 4/11 anonim ***** válasza:
A klininkán általános bőrgyógyászat van, és nagyon sokára adnak időpontot. min. 3 hónap. Mi vírusos szemölcsökkel magándokit kerestünk meg, Dr. Berényi Pál. nem gyermekbőrgyógyász, de nagyon rendes, egész picin még 1,5 évesen vittük oda a babánkat.
2012. febr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, igen mi is az időpont miatt kénytelenek voltunk a magánhoz fordulni. Szóval szégyen hogy egy klinikán több hónapot kell várni hogy egy gyerekről leszedjék a futószemölcsöket. mennyi lett volna rajta ha kivárom? Ennyit a magyar eü. rendszerről. Más szkt-s rendelésen is húzták az időt ecsetelővel ami égette a kis bőrét, szóval elég rossz állapotban szinte megmentett minket ez a doktorúr.
2012. febr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nekem a lányomon,ilyen atópiás kiütés jött ki,előbb a lábám,mosta kezén is van.A gyerekorvos,irt szteroidos krémet,de nem nagyon használ,meg viszket neki.Ma megpróbálok időpontot kérni,kiváncsi vagyok,mikorra adnak,de valószinü szombaton magánhoz visszük,kinéztem egy kimondott gyerek bőrgyógyászt a neten,és oda vinném el,ha fogad.
2012. febr. 16. 08:29
 7/11 A kérdező kommentje:
Annyit irnék,hogy felhivtam a Máv rendelőt,és holnapra adtak időpontot!Sőt mára is lett volna ,csak azt nem volt nekünk jó.Úgyhogy ha valakinek bőrgyógyászra van szüksége,hivjátok a máv rendelőt,nagyon rugalmasak,kérdeztem hogy másfél éves gyereket megnéznek e?És igen.
2012. febr. 16. 16:49
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Milyen volt a vizsgálat? Megérte oda menni? Tudtak mondani valami okosat? Barátnőm kislányánál is pont ez a probléma áll most fönn.
2012. márc. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szia!Az a helyzet,hogy kétszer voltam a máv rendelőben,de nem tudta a drnő mi lehet a gond,irta a különböző kérmet semmi nem használt.Viszont elvittük a bajcsi zsilinkszky utcára Dr Bálint Ágnes doktornőhöz.Kértünk időpontot.de nagyon sokára adtak,a férjem vissza hivta őket,mondta hogy 2 éves kislány addigra véresre vakarja magát,igy nagyon rendesek voltak,és aznap fogadtak minket.A drnő maximálisan kedves,és egyből megmondta mi a baja a lányomnak.Egy előző virusos megbetegedés következménye,szövődménye ez.Tipikus gyerekbetegség,nem komoly,viszont sok idő mig elmúlik.Mi már a második hónapnál tartunk,most kezd neki múlni már.A drnő irt fel szirupot,és egy kevert rázót ami nagyon jó,csillapitotta nekia viszketést.Én ajánlom hogy hozzá vigye el a kislányt,ha soká akarnak időpontot adni,erősködjön.Mennyi idős a kislány?Volt mostanában beteg?Mert lehet akkor neki is ez a baja.A lányomnak nagyon csúnya volt,főleg a combja.
2012. márc. 9. 07:25
 10/11 anonim ***** válasza:
MI a neve a szirupnak? esetleg az isoprinosine? Én írtam aki ajánlotta dr. Berényit.
2012. márc. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!