Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Butaságnak tartjátok néha...

Butaságnak tartjátok néha babaruhát vásárolni, amikor még csak tervezzük a babát?

Figyelt kérdés

Jövő nyáron lesz az esküvőnk és akkor már aktívan szeretnénk próbálkozni a babával. Néha látok iszonyatosan jó akciókat(értsd: pár száz forintos tételek) és nem tudom eldönteni,hogy egyszer-egyszer érdemes lenne-e megvenni őket! Szerintetek?


Légyszi lehurrogós válaszokkal kerüljetek :)


2012. febr. 17. 12:27
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem ha nagyon tetszik az a ruha és tényleg olyan olcsó akkor ved meg nyugodtan a szekrényben eláll nem kér az enni :) és amikor szükséged lesz rá elöveszed:)
2012. febr. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem venném meg. Nem vagyok babonás, nem is azért, de szerintem ezt jobb akkor intézni, amikor aktuális. "Iszonyatosan jó akciók" lesznek akkor is, ebben biztos lehetsz.
2012. febr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha örömet okoz, akkor vegyél meg 1-2 rucit, de még nagyon messze van az a jövő nyár!!! És akkor is csak az az utáni tavasszal születik meg...Szóval időd lesz rengeteg, hogy vásárolj :)
2012. febr. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ésszel gondolkodom, butaság. Azt sem tudod mikor jön össze, milyen ruhatárra lesz szüksége. Ha valami nem úgy lesz, ahogy szeretnéd, csak nézheted szomorúan a rucikat. De amúgy meg ha megteheted, nyugodtan vegyél! Csak ne legyél megszállott, hogy mostantól csak baba-téma meg ilyenek, mert azért az még odébb van.
2012. febr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is töprengtem ezen anno, mert tényleg annyira cuki cuccokat tudnak árulni.... De én nem vettem, csak akkor amikor már terhes voltam.

Azóta tapasztaltból tudom, hogy ami nagyon-nagyon olcsó, az legtöbbször borzalmas minőség.

Igen, tudom, hogy babára úgyis párszor tudod csak ráadni, mert kinő mindent pillanatok alatt, de ami annyira olcsó, az nálunk volt, hogy 1 használat után elszakadt, vagy úgy összement a mosásban, hogy soha többet nem tudtam ráadni (40 fokon mosva).... stb.

Szóval óvatosan az irreálisan olcsó darabokkal. :)

2012. febr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi is vettünk ezt-azt, pedig akkor még nem voltam terhes. Ha anyagilag megtehetitek, akkor szerintem nyugodtan. Mindegy milyen évszak lesz, amikor majd megszületik, úgyis kelleni fog rövid-hosszú ujjú body, ugyanígy a rugdalózó is. Arra azért vigyázz, hogy ne legyél megszállott. Egyik ismerősöm minden hónapban félre rakott egy bizonyos összeget, és amikor összegyűlt annyi, megvette a kiságyat, pedig gyerek még sehol sem volt. Neki ez okozott örömet. :)
2012. febr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én mindig vettem rucikat.Pl a tescoban. Egyszer láttam egy kis pólót, az volt ráírva "My mum rocks" megvettem, pedig egy éves gyerekre való, és akkor még nem is laktunk együtt a most már férjemmel. (400 ft volt) A fiam már hordta, a lányomnak még bele kell nőnie:) és egy barátnőm már szólt, hogy azt ő akarja örökölni:)

Az ilyen kihagyhatatlan darabokat tényleg vétek otthagyni a boltban!

2012. febr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sok ertelme nincs, en szemely szerint nem csinalnam, de ha neked jol esik, akkor vasarolj.

Nalam ez pont olyan, mintha vennek fuggonyt abba a hazunkba, amit meg csak jovore kezunk epiteni es 2 ev mulva lesz kesz.

Es ez nem lehurrogas, tenyleg vasarolj, ha szeretnel, de en nem ilyen tipus vagyok. En inkabb penzt kezdtem el a kelengyere lekotni a szamlamon minden honapban, amikor tervezni kezdtuk a gyerekeket, praktikusabbnak lattam azt tartalekolni meg 1-2 evig (nem tudni ugye, hogy mikor jon a baba).

2012. febr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én még korainak tartom akció ellenére is. addig még úgyis olvasgatsz sokat, tájékozódsz, lehet, hogy teljesen megváltoznak addigra az igényeid. az még legkorábban 2 év mire tényleg kell, pl. ha egy gumis ruhára gondolok, akkor abban öregszik a gumi, most ez csak egy kiragadott példa volt, de tudnék még mondani. nagyon korai és ezt tanácsnak vedd, ne lehurrogásnak
2012. febr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is vettem,örömet okozott,jól esett.Hiába riogattak,hogy babona így meg úgy,mikor belevágtunk,rögtön összejött.Sok pénzt belefektetni szerintem ne,m érdemes,de egy-két ruhácskát nyugodtan vegyél.
2012. febr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!