Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tudja elhagyni a...

Hogyan tudja elhagyni a gyermekét egy "anya"?

Figyelt kérdés

Sokat hallani olyanról, hogy fogja magát az "anya" és elmegy, otthagyva kicsi gyermekét. Mi vihet rá egy nőt arra, hogy ilyet megtegyen? Tud nyugodtan aludni éjszakánként, és nem szakad meg a szíve?

Szerintetek?


2009. jún. 4. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Beteg
2009. jún. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szia!saját tapasztalatbol irom,hogy tenyleg beteg az az anya...nekem a kishugon 8eves,nagyobbik 14,en 19,bátyám 22,növerem 25volt amikor anyukám elhagyott minket.nálunk a penz miatt bukott ki a dolog,nagymamám irányitása alatt volt/van anyukám,es ö mondta neki,hogy kaparintsa meg a házunkat.mindegy,hosszu a törtenet,a lényeg,hogy elment,es már 5eve nincs kapcsolat,csak a biroságon...szerintünk tenyleg beteg,beleörült abba,hogy neki minden penz kell...es eldobta a családját... :(
2009. jún. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
5%

utolsónak:

hát ennyi gyerek mellet, nem csodálom, hogy kikészült az anyukád. miért szült ennyit?

2009. jún. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
második vagyok:3-mat szült,kettöt örökbefogadtak.és ö akart meg gyerekeket...igy nem kellett elmennie dolgozni...
2009. jún. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ezen mar en is sokat gondolkodtam regebben is.

Most h par heten belul anyuka leszek,most aztan vegkepp nem tudom az ilyen noket megerteni.

Az en szuleim neveloszulok(is) a fogadott tesoim kozott volt olyan akit az anyja megszult es ott hagyott a korhazba,4 honapos koraba kerult hozzank.

Megszakad a szivem amikor olyanokat hallok h kicsi gyerekeket ott hagy az anyja teljesen magara.

Lehet h leleszek pontozva es valoban kemeny amit allitok de en az embereket tartom sokszor allatoknak.

Mert egy allat inkabb felaldozza sajat magat csak a kicsijet vedelmezze,az utolso falatot is inkabb neki adja.

En az ilyen noket nagyon megvetem!

37+6 hetes kismami

2009. jún. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én arra próbálok rájönni, hogy MI VISZI RÁ ŐKET, hogy lemondjanak, ne vegyenek tudomást saját vérükről, akit 9 hónapig hordtak a testükben... Nem értem!
2009. jún. 6. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!